Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165758
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ζέτα έχω βρεθεί αρκετές φορές και νομίζω της χρωστάω μια κριτική... Ραντεβού το απογευματάκι μετά τη δουλειά στο γνωστο ξενοδοχείο της Καλλιθέας!! Η κοπέλα έρχεται στην ώρα της και μετά τα χρόνια πολλά, τα που χάθηκες κτλ ξεκινάμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα και μετα απο λίγο βρεθήκαμε στο κρεβάτι γλύφοντας ο ένας τον άλλον.. Τέλος πρώτου γύρου στο στόμα της και διάλειμμα για τσιγάρο.. αφου λεμε τα νέα μας πως περάσαμε διακοπές κτλ ξεκινάει ο πόλεμος!!!! Η γυναίκα είναι τόσο καυλιάρα που στον σηκώνει σε δευτερόλεπτα... Χωρίς να καθυστερούμε πέρασμα σκούφου και εναλλαγές στάσεων.. Η καλύτερη βέβαια είναι στα 4 βλέποντας την κωλάρα της. Σφυρικό´ημα δυνατό και μετά καθισμένος στην καρέκλα ήρθε απο πάνω μου και κουνιόταν σαν τρελή... Μετά απο λίγη ώρα κατάθεση στο πρόσωπο της όπου τα έπαιρνε και τα έγλυφε σχεδόν όλα!!! Συμπερασματικά η Ζέτα είναι μια κοπέλα η οποία γουστάρει να γαμιέται, της αρέσει αυτό που κάνει και δεν πρόκειται να σε κάνει να μετανιώσεις ούτε για ένα ευρώ που θα δώσεις. Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε αυτούς που θέλουν να γαμήσουν ένα τρελό, ακούραστο και παθιασμένο milf. Το μόνο extra είναι το πρωκτικό σε σχέση με πολλές άλλες κοπέλες γραφείων που έχουν το +20 καραμέλα, και εδώ δίνω ένα point!!! Επόμενο ραντέβου θα είναι να την πάρω duo με την Αλεξία που πιστεύω θα κάνουν απο τα καλύτερα duo. Αυτά απο εμένα, καλά γαμήσια σε όλους!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, btra21 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού