Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114098
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επιχειρώντας να ζήσω την εμπειρία μου με την Adelina ίσως είχα υψηλότερες προσδοκίες από αυτές που τελικά έζησα.

Συνοψίζω:

Εύκολη επικοινωνία με sms.
Φοβερή ακρίβεια στην ώρα της. Όμορφη παρουσία. Το πρόσωπο ειδικά μου άρεσε πολύ και σε καμία περίπτωση δε μου έβγαλε την αγριάδα που περιγράφουν κάποιοι. Ναι στο ύψος υπάρχει ένα θέμα το οποίο εμένα προσωπικά δεν με ενόχλησε. To σώμα δεν είναι αυτό το τουμπανε που φαίνεται στις φωτό αλλά είναι ΟΚ. Σχολαστική με την καθαριότητα όσο δεν πάει. Δε νομίζω να έχω συναντήσει ποτέ κοπέλα με τόσα αξεσουαρ στη τσάντα της (ειδικες κρέμες, λοσιόν, σαμπουαν, listerine -σε βάζει και εσένα να κάνεις μια πλύση- κλπ).

Στα του σεξ τωρα. Περίμενα να ζήσω την εμπειρία, να αφεθώ στα χέρια μιας geishaς του σεξ αλλά δεν... Είχα διαβάσει διθυραμβικες κριτικές για το στοματικό της. Και με την ιδέα μόνο ότι είχα να κάνω με μια μετρ του είδους αλλά και σε συνδιασμό με το πολύ όμορφο πρόσωπό της ήμουν έτοιμος να το απολαύσω. Τελικά, όμως το στοματικό της (και μου έκανε αρκετες φορές και για πολύ ώρα) είναι ένα από τα πιο μέτρια που έχω δεχθεί ποτέ. Επαγγελματική, μηχανική αερόπιπα. Βασικά ξενερώσα. Έκανα κάποιες κινήσεις να την υποκινήσω να κάνει χωρίς χέρια, να το βάλει λίγο πιο μέσα αλλά μάταια. Δεν ξέρω αν εγώ είμαι απαιτητικός σε αυτό τον τομέα. Σε καμία περίπτωση όμως δεν πιέζω την άλλη να το κάνει όπως θέλω εγώ. Την άφησα λοιπόν να το κάνει όπως ξέρει. Για τα δικά μου γούστα σε αυτό τον τομέα είναι κάτω του μετρίου. Στο σεξ τώρα ήταν καλή χωρίς κάτι το ιδιαίτερο (με χαλασε επίσης ότι γαργαλιόταν εύκολα). Επιπλέον, ενώ έδειχνε να της αρέσει δεν ήθελε να δεχτεί και η ίδια πολύ ώρα στοματικό... Ωραία στιγμή το ντουζάκι που κάναμε μαζί στο τέλος.

Αυτά το ολίγα από εμένα.. καλά να περνάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Ευχαριστώ πολύ για την ενημερωση. Ειδικά αυτο με το γαργαλητο ,ειναι τυπικο δειγμα υπεκφυγης.Δεν υπαρχει κατι τετοιο . Μαλακιες.
Εσωσες κοσμο πολύ . Εγω εβαλα ΧΙ. Ουτε στο Μεταξουργειο δεν βαζουν ζελε στο μουνι.( προηγουμενη κριτικη)
20 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα η πρόθεσή μου είναι να είμαι τίμιος ως προς τα μέλη του φόρουμ και ταυτόχρονα όσο γίνεται ευγενικός στις κριτικές
20 Απριλίου, 2017
εδώ ισχυει, οπου ακουσ πολλα κερασια βαστα και μικρο καλαθι. Ισως σου ετυχε, αλλα οι περισσοτεροι , όπως και εγω, εχουμε περασει καλα εως πολύ καλα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3