Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 6681
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για μενα προσωπικα το Α και το Ω σε οποιαδηποτε ερωτικη συνευρεση ειναι η.....χημεια.
Καλως η κακως εχω περασει απο τη φαση,βρισκουμε μια ωραια γκομενα η πληρωνουμε για μια ωραια γκομενα κι ας ειναι κομοδινο στο κρεβατι.
Μπορεις να περασεις αριστα και με μια μετριας εμφανισης κοπελα αρκει να ταιριαζουν τα χνωτα σας η αν εχει την εξυπναδα να σε ψυχολογησει σωστα και να σου δωσει αλλα και να παρει αυτο που θελεις. η θελει
Η κοπελα εχει ομορφο προσωπο καθαρα ανατολικου μπλοκ,πολυ ομορφα ματια.
Το σωμα της ειναι μπαμπατσικο με καποια περιτα στη κοιλιτσα και στα μπουτακια αλλα ειναι σφιχτη και ευελικτη.
Γελαει συνεχως σου,ειναι ευγενεστατη,εαν της φερθεις ανθρωπινα και τρυφερα σου το ανταποδιδει με το παραπανω.
Δεν ειναι επαγγελματιας ,εχει μια αφελεια και αμεσοτητα που εμενα τουλαχιστον με συναρπαζει.
Προσπαθει να σε ικανοποιησει αλλα και να ικανοποιηθει,χωρις να τρωει χρονο.
Στα του αγωνα ειναι ακουραστη και ειναι οτι πρεπει για gfe με καποιες....πινελιες pse.
Αξιζει με το παραπανω τα λεφτα της εαν ψαχνετε ενα μπαμπατσικο ουκρανακι,που χαμογελαει και γελαει ομορφα,σε κανει να νιωθεις αρχοντας και ανταποκρινεται,συμμετεχει.
Επικοινωνια δυσκολη γιατι τα ελληνικα της ειναι.......πεντε λεξεις μετρημενες τα αγγλικα.....εξι το πολυ.....το περιεργο ειναι οτι παρολο που θελω το μπιρι μπιρι και εχω αποριψει αρκετες που δεν μιλουν εστω και τα βασικα αγγλικα,με τη τη Vanessa δεν μου ελειψε ιδιαιτερα.
Αν θα την ξανασυναντουσα δεν ξερω,παντως σε καμια περιπτωση δεν κλαις τα λεφτα σου και βαζει πολλες ψωναρες ακριβοπληρωμενες κατω.
Καλη Ανασταση αδερφια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, Πρυτανης και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού