Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Call-Girls 11903
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι λίγο δύσκολη η θέση μου για τη οποίος γράφει μια κριτική που κοστίζει τόσα λεφτά θα πρέπει να είναι πάρα μα πάρα πολύ προσεκτικός
Οπότε θα είμαι λίγο φειδωλός στην περιγραφή .Λοιπόν όσο αφορά την Μελλισα το κορίτσι είναι γεννημένο να γαμιεται πολύ καλό τσιμπούκι όμορφο σώμα πολύ καλή συμπεριφορά και τα ελληνικά της τέλεια,ι πάρα πολύ ωραίο κολο, σφιχτη κολοτρυπιδα, και σιγουρα της αρέσει να γαμιεται πιο πολύ από τον κολο παρα από την άλλη τρύπα
Αλεξάνδρα από πρόσωπο έτσι και έτσι είναι σαν κάτι γυναίκες που ενώ η μούρη είναι άγρια και ίσως λίγο σκυλε το σώμα είναι εικοσάρας, έχει και λίγο κυτταρίτιδα ,αλλά και πια δεν έχει, βυζι σιλικόνη, ωραία αίσθηση και της αρέσει να της το γλύφεις
Στο κρεβάτι πετάει όμως, πολύ καλό λεσβιακό, ωραίο τσιμπούκι, και πολύ καλή θέληση στο να περάσεις καλά
Από κολο πήρα μόνο την μελισσα και επειδή τράβηξε αρκετή ώρα ο πρώτος γύρος στον δεύτερο με τελειώσανε με τσιμπούκι .Πολύ καλό social και από της δυο, πολύ όρεξη στο κρεβάτι θέλουν να σε κάνουν να περάσεις καλά, έχουν την νοοτροπία του Call Girl, και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι έχυσα στο στόμα στον πρώτο γύρο την Αλεξάνδρα,και στον δεύτερο την Μελισσα, εάν τα φτύσανε δεν το κατάλαβα,ΑΛΛΑ είμαι σίγουρος ότι τα κατάπιανε ειδικά η Αλεξάνδρα που πρέπει να μου τον ρούφαγε πάνω από 3 λεπτά αφού έχυσα
Δεν πέρασα άσχημα είναι έντιμό δίδυμο, το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το ξανακάνω πράγμα που δεν το συνηθίζω ,δεν θα περάσετε άσχημα αυτό είναι σίγουρο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mick11
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.813
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, satyrus, demon14 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2017
330 ή 130?
12 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Duo με πρωκτικο μάλλον 330...
13 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρέπει να έκανα κάποιο λάθος στην πλκτρολόγηση
Το κόστος για κάθε κοπέλα ήταν 130 Ευρώ + 20 για το λεσβιακό = 150 Ευρώ η κάθε μια
13 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

330
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4