Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο τιτλος ειναι αστειακι επειδη η μια εχει φοβερες κριτικες ενω η αλλη οχι τοσο. Αφου δεν τις ειχα δει, μπορει να μου εφεραν την αλλη και να μην το πηρα χαμπαρι.

Anyway, η ημερομηνια ενδεικτικη.
Η εξυπηρετηση απο το γραφειο πολυ καλη, μιλησαμε στο τηλεφωνο. Μου εκανε εντυπωση οτι ζητησα την Bianka σε 1μιση ωρα ηταν Κιφισια στα "Πευκα".
Η κοπελα ηρθε στην ωρα της.

Με ενα φορεμα ενιαιο, μεχρι πανω απο το γονατο που ανοιγε ολο απο μπροστα με φερμουαρ. Αρκετα hot κατα την ταπεινη μου αποψη.
Στα της εμφανισης: Προσωπο ψιλοαδιαφορο προς το συμπαθητικο. Εντεπως αβαφη. Τα μαλλια της αρκετα αραια, ατιμελητα, νομιζω με τρεσες που εμενα προσωπικα μου βγαζουν δευτεραντζα.. Σωμα αδυνατο, αλλα καμια σχεση γυμνασμενο η τουμπανο οπως λενε οι συμπαικτες Χμμμ;. Απλα αδυνατο με ιχνη χαλαροτητας. Γενικα αρκετα ψηλη. Overall εμφανισης ενα 6μισι.

Στα του αγωνα. Δεν μ'αρεσει να γινομαι σουπερ αναλυτικος αλλα θα πω τα εξης:
Η κοπελα ηταν φανερα νυσταγμενη. Την ρωτησα και μου ειπε οτι την ξυπνησανε για να ερθει στο rendez-vous. Αυτο φαινοταν απο την συνολικη της προετοιμασια, οπως ανεφερα παραπανω. Σεβαστο οτι νυσταζεις, αλλα μην ερθεις αν ειναι να βαριεσαι..
Γενικα η κοπελα επαιζε στο ρελαντι μαζι μου. Πιστευω θα ηταν πιο επαγγελματικο να μου πουν οτι δεν ειναι διαθεσιμη..
Πιπα καλη, στησιματα καλα, αρκετα fit, αντεχε και κοπανουσε, αλλα νιωθω οτι αν ειχε ορεξεις, θα επαιρνα πολυ παραπανω, πραγμα που με ξενερωνε..
Γουσταρω να προσεχω κι εγω τις κοπελες του χωρου καπως, αλλα η συγκεκριμενη δεν φαινοταν να ζεσταινεται.
Μετα απο την πρωτη ωρα αρχιζε να δινει περισσοτερο, και πηρα μια ιδεα του τι μπορει να κανει.


Καποια στιγμη συζητησαμε για αναλ και μου λεει οτι δεν ειναι προετοιμασμενη (μ'αρεσει που ρωτησα, λες και δεν φαινοταν απο τα προηγουμενα Ντροπή).

Το συμπερασμα μου: Η κοπελα ειναι για παραπανω. Βαζω "ισως" στο αν θα την ξαναδω επειδη θα ηθελα να την δοκιμασω σε πιο κεφατη μερα. Αυτο που με στενοχωρει ειναι οτι overall ηταν okay, απλα στους αλλους συναγωνιστες εδωσε πολλα παραπανω, που εγω δεν πηρα.

Αυτα απο μενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2017
Γενικο το κακο τους τελευταιες μηνες με την Μπιανκα. Εχει παρει και κιλακια και εχει γινει πολυ πιο αδιαφορη απο οτι ηταν στις αρχες. Εγω παλι προτιμω την Μονικα που ακομα κραταει καλα τις υπηρεσιες της...!
09 Απριλίου, 2017
Η γνώμη μου ειναι οτι αυτή και η αδελφή της τις ποιες εχω πάρει αρκετα φορες στο παρελθόν, ειναι πλεον πολυ κουρασμένες.
Θα επρεπε το γραφείο να τις βάλεις σε αναγκαστική άδεια κανα δίμηνο να ξεκουραστούν και να ανανεωθούν. Αν συνεχίσουν ετσι θα χάσουν την πελατεια τους. Τα σημάδια κόπωσης ειναι ορατά και ειναι κρίμα και τον πελατη αυτο.
09 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φόρμα διαμαρτυρίας στο ΑGN να επιληφθεί της καταςταςης και να αναλάβει διορθωτικές κινήσεις
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3