Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυνηγώντας το απόλυτο και καλύτερο duo στην αναζήτηση μου είδα το Δήμητρα Alexia τηλ στο γραφείο αλλά ήταν κλεισμένες η κοπέλα που μίλησα ευγενέστατη μου πρότεινε το Ταμιλα Μόνικα είχα και κάτι καβλες και λέω ας πάει και το παλιάμπελο
Πρώτα ήλθε η Μόνικα φάτσα Γαβ αλλά από σώμα οκ, πάρα πολύ κοινωνική τα ελληνικά της άψογα, πάει στο μπάνιο και καπάκι βαράει η πόρτα ,όπου μπαίνει και η ταμιλα ,
καβλοφατσα και με τα ελληνικά της σε πολύ κακή κατάσταση. Bγαίνει η Μόνικα από το μπάνιο και μπαίνει η ταμιλα
Μου λέει πιάνοντας μου τον πουτσο η Μόνικα να αρχίσουμε εμείς? της λέω περίμενε να δω από λεσβιακό τη κάνετε γελάει και πάει ξαπλώνει στο κρεβάτι με ανοιχτά τα πόδια κοιτάζοντας με καβλιαρηκα ,βγαίνει η ταμιλα την πιάνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι
Ομολογώ ότι πήραν μπροστά με την μια γλωσοφιλα, τουρλώνει τον κολο της στα τέσσερα η Μόνικα η ταμιλα την γλύφει εγώ γλείφω την ταμιλα που είναι και αυτή στα τέσσερα σηκώνομαι όρθιος και βάζω και της δυο να φιλιούνται μέχρι που έβαλα τον πουτσο μου ανάμεσα στα χείλια τους καλό σάλιωμα και η ταμιλα να μην τραβάει τα μάτια της από επάνω μου, την πιάνω από το λαιμό και την ταπώνω αβασάνιστα τον κατάπιε το κάνω και στη Μόνικα που δεν το είχε και τόσο με το deep throat γυρνάω την ταμιλα να κρέμασή το κεφάλι της στο κρεβάτι ώστε να κοιτάει τα αρχιδιά μου και αρχίζω να της γαμαω το στόμα με όση περισσότερη φόρα είχα, λέω στη Μόνικα να μου γυρίσει τον κολο της και της βάζω δάχτυλο κολο και μουνι
Καπότα και βάζω από πάνω τη Μόνικα που άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω με της πατούσες στο κρεβάτι ει η ταμιλα κόλλησε και δεν ήξερε τη να κάνει μας κοίταζε σαν αγελάδες ,την πήρα από το χέρι και την έβαλα να κάτσει με το μουνι της στο στόμα μου
Τέλος πρώτου γύρου μπάνιο και δεύτερο γύρο τσιμπούκι η Μόνικα και γλείψιμο στα αρχιδια από την ταμιλα προφυλακτικό και βάζω την ταμιλα από πάνω όπου γαμηθηκε με πολύ φόρα με πονέσανε τα αρχιδια μου από το κοπανημα την κατεβάζω τραβάω το προφυλακτικό και βάζω την Μόνικα να τον ρουφάει και την ταμιλα να μου γλείφει τα αρχιδια όπου και τελείωσα με στράγγισέ η Μόνικα μου τον έκανε λουστρίνι
Ακούγεται ωραία και δεν μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα
ΑΛΛΑ δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα ούτε ότι ήταν το DUO της ζωής μου οπότε η αναζήτηση συνεχίζεται

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mick11
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.813
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, dracoumel, gousgoun και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού