Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση προ ολιγων ημερων σε ξενοδοχειο του κεντρου.εφτασε στην ωρα της.με το που ανοιγω ειδα μια κοπελα που μονο στα τατου εμοιαζε με τις φωτο.ειχε εμφανιση γυφτοβουλγαρας πραγματικα και απο ομιλια την εκανες και ..ζακι.μπηκε για μπανιο βγαινει και μου λεει απο που την βρηκα και να της γραψω σχολιο εδω για να αποκτησει ονομα.πλακωνει κατευθειαν πιπα χωρις να εχει σηκωθει και στο 2λεπτο μου λεει ελα να με γ..σεις.τελειωμα σε προσωπο μπαινει παλι για μπανιο τσιγαρο 5 λεπτα και παλι πιπα οπου φυσικα δεν τελειωσα για κανενα λογο.ισως να ετυχα στην μερα αλλα ΜΑΥΡΟ παιδια δεν αξιζει σιγουρα τα 100€ που παιρνει.ουτε 50 δεν αξιζαν οι υπηρεσιες της.Ελπιζω να βοηθησα στον να μην χασει αλλος τα λεφτα του γιατι 100 ευρω στις μερες μας δεν τα βγαζεις καθολου ευκολα.!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, fouxter, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2017
Καλά ρε τύπε είπαμε να την "μαυρίσεις" αλλά εσύ καρφώνεσαι από μόνος σου πώς είσαι βαλτός......Χμμμ;

Έλεος δηλαδή με τις φτιαχτές κριτικές!!!
31 Μαρτίου, 2017
εγω απορω ρε αδερφε πως υπαρχουν τοσο μεγαλες διαφορες και αποκλισεις στις κριτικες των συναγωνιστων για την συγκεκριμενη κοπελα.πραγματικα αξιοσημιωτο ο ενας να την βγαζει τοπ και ο αλλος για μηδεν
31 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθολου βαλτος φιλε.αν δεις γραφω οτι παιζει να μην την πετυχα και στην μερα της.για εμφανιση πες μου οτι μοιαζει με φωτο?
31 Μαρτίου, 2017
Παρ το αλλιώς καρφωνεσαι
31 Μαρτίου, 2017
Ακόμα και στην μέρα να έπεσες πολύ δύσκολο τέτοια σύμπεριφαρα απο την συγκεκρημένη κόπελα είναι υπέροχο πλάσμα κ γουστάρει αυτό που κάνει
(Updated: 31 Μαρτίου, 2017) 31 Μαρτίου, 2017
Οταν διαπιστωνεις οτι δεν σου ερχεται η κοπελα των φωτογραφιων και δη η εκτιμηση σου ειναι προσωπο και σωμα στο 3, δεν την κρατας στο δωματιο αλλα την στελνεις απο κει που ρθε. Εσυ αντιθετα την κρατησες και προχωρησες και σε αποπειρα δευτερου γυρου. Αρα κατι δεν παει καλα. Αδυνατουμε να παρουμε στα σοβαρα την κριτικη λοιπον. Καρφωνεσαι οπως ειπε και ο αλλος σχολιαστης πιο πανω.
31 Μαρτίου, 2017
αξιοπιστος βεβαια δεν εισαι και εσυ απολυτα σιγουρα η κοπελα εννοιοτε εχει προβλημα συμπεριφορας αλλα οκ πρεπει να σφαχτηκατε οχι να γαμηθηκατε
TK
TASSOS karipidis
31 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος φιλε
X
xaralas
01 Απριλίου, 2017
Για να καταλάβουμε και εμείς οι πληβείοι

όποιος τολμά να γράψει αρνητική κριτική είναι βαλτός; Άρα και όποιος γράφει αποθεωτικές κριτικές είναι προμότορας;

Δεν νομίζω ότι είναι η πρώτη αρνητική κριτική για την κοπέλα.

well done agt113
01 Απριλίου, 2017
για υπηρεσίες - συμπεριφορά δεν μπορεί να πει κανείς κάτι, οι δυο σας ήσασταν χωρίς θεατές, οπότε δε σχολιάζω αφού δεν ξέρω τα γεγονότα.
αλλά γυφτοβουλγάρα, ως εμφάνιση, η συγκεκριμένη κοπέλα? έλεος.
το δε σώμα της θα έλεγα ότι αδικείται κιόλας από τις φωτο....
J
john100
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10