Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ξεκιναω με την αλεξια μια σειρα κριτικων που για πολυ καιρο ειχαιν μεινει στο αρχειο λογω προσωπικης αδυναμιας να γραψω στο φορουμ

στα χρονια που γραφω κριτικες (απο την αρχη της δημιουργιας του φορουμ) σε οσες βλεπετε και σε οσες δεν βλεπετε (γιατι πολλες εχουν χαθει -αγαπητοι αντμινιστρατορες για κοιταξτετο) οσον αφορα την περιγραφη των κοριτσιων φροντιζα παντα να ειμαι ισορροπημενος
...διαβαζοντας λοιπον τασ χολια των συναδελφων και βλεποντας τις φωτο της κορασιδος νομιζα οτι ειχα βρει αυρο που μου ταιριαζει....
...δεν ειμαι λατρης των μοντελε προτυπων μου αρεσουν οι καμπυλες ειδικα αν συνδυαζονται με μια λεπτη μεση και ομορφα ποδια
...ειναι η πρωτη φορα που η δικη μου προσωπικη εντυπωση ειναι τοσο μακρια απο αυτη των συναδελφων γενικα
...για να μην κουραζω λοιπον συνοπτικα
....η κοπελα ειναι χαμηλου υψους ....και αρκετων κιλων που νομιζω οτι ξεπερνανε το μπαμπατσικο....αν υπαρχει ενα θετικο ειναι το τεραστιο στηθος το οποιο ομως κατα την γνωμη μου χαντακωνεται απο το υπολοιοπο συνολο...δεν θα κανω υποτιμητικους προσδιορισμους ειναι αδικο για οποιαδηποτε κοπελα
...εφοσον λοιπον οπτικα απογοητευτηκα δεν καταφερε κατα τα αλλα να με κερδισει παραδεχομενος την ευχαριστη παρουσια της, την συμμετοχη της(αν και με υπερβολικες φωνες) αλλα και το τελειωμα στο προσωπο που προσφερει αλλα τελικα δεν εκμεταλευτηκα....

αρα συνολικη εντυπωση απογοητευτικη....υποκειμενικη μεν αλλα εγω αυτη οφειλω να καταθεσω...αυτα παιδες ελπιζω να μην σας μπερδεψα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alitirios12, doc_lin, SEXTYRHOON και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2017
Οτι χάνεις σε εμφάνιση κερδίζεις σε υπηρεσίες. Αυτο λέει ο Χρυαος κανόνας
30 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...συμφωνω απολυτα αλλα ενας αλλος χρυσος κανονας καθοριζει και το Νεκρο Σημειο....αποψη μου ειναι οτι η κοπελα ειναι κατω αυτου....αλλα ειναι αποψη και μονο την οποια καταθετω...οποιαδηποτε αλλα επισης ειναι σεβαστη
30 Μαρτίου, 2017
Σχεση...αποδοση/τιμης 4 ?
Αν σκεφτεί κανεις οτι η αποδοση δεν εχει να κανει με την εμφάνιση αλλα με το ποσο αξιζε αυτο που σου εδωσε η κοπελα με αυτο που πληρωσες, νομιζω οτι εισαι ...άδικος
31 Μαρτίου, 2017
Παιδες το εγραψα και εγω στην κριτικη μου.Οσοι ψαχνουν μοντελα και στυλιαρια μακρια!!!αλλα η γυναικα ειναι σεξομηχανη.επισης για να ειμαστε και ακριβεις η καθε κοπελα αντιδρα διαφορετικα με τον καθε πελατη.
31 Μαρτίου, 2017
...παιδες για να το εξηγησω καλητερα...η εμφανιση με εριξε τοσο οσο στο να μην περασω τοσο καλα παρολο που η κοπελα τα εδωσε ολα
01 Απριλίου, 2017
Δεν εχω εμπειρια με τη συγκεκριμενη κοπελα αλλα η κριτικη ειναι αψογη και αντικειμενικη. Σου λεει απο εμφανιση μετρια (βαθμολογια 5), αλλα απο υπηρεσιες τουρμπο (8-9). Ξερεις τι περιμενεις... Οσον αφορα το VFM, σου λεει για αυτα που πληρωνεις δεν αξιζει (βαθμολογια 4), χοντρουλες που τα δινουν ολα γαμαμε και τσαμπα, δε χρειαζεται να τους δινουμε 100+ ευρω.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6