Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84724
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα ακούσει πολλά για την Ευά και η φωτογραφίες της με είχαν καυλώσει απίστευτα και είπα να κανονίσω συνάντηση. Ο φίλος ser με προειδοποίησε εμμέσως πλην σαφώς ότι το μωρό είναι άγριο και θα με ξεζουμίσει γι αυτό πήρα και γω τα μέτρα μου... Ξεκούραστος λοιπόν φτάνω στο Bill 40' νωρίτερα κάνω το μπανάκι μου βάζω την τσοντούλα μου και στέλνω μήνυμα στην κοπέλα... Ξαφνικά παίρνω απάντηση έρχομαι! Και ήρθε συναγωνιστές νωρίτερα για να έχουμε το χρόνο μας οπως λέει και η ίδια και έφυγε στην προγραμματισμένη ώρα χωρίς τροποποίηση της τιμής! Βλέπω λοιπόν μια χαμογελαστή κοπέλα με γλυκό προσωπάκι μπουτάρες κωλάρα με ένα μινι εφαρμοστό φόρεμα και ψηλές μάυρες κάλτσες! Με άρχισε στα φιλιά και τις γλύκες τόσο που έγινα πύραυλος... Πάω να πιάσω μουνάκι και τι να δω! δε φορούσε βρακάκι! Εκει τα είδα όλα... Καύλωσα πολύ άσχημα... Το μωρό το κατάλαβε και έπεσε στα γόνατα και μου εξαφάνισε τον πούτσο... Την άφησα να με γλύψει λίγο ακόμα γιατί το έκανε πολύ καλά αλλά δεν κρατιόμουν ο σάτυρος... Ήθελα απεγνωσμένα μουνάκι. Η καύλα μάντεψε τη σκέψη μου και απλά σήκωσε το φόρεμά της και μου στήθηκε στα 4... Σεληνιασμένος πήδαγα τη μουνάρα της σαν τρελός και το μωρό γούσταρε και γινόταν μούσκεμα... Την γύρισα ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους μου και της ξέσκισα τη μουνάρα της. Η Ευά γούσταρε τρελά φώναζε και χτυπιόταν χωρίς όμως να φαίνεται παράταιρο ή αφύσικο γιατί το μουνάκι της είχε γίνει μούσκεμα και έκανε συσπάσεις σαν τρελό και κάπως έτσι έληξε ο πρώτος γύρος. Ντουζάκι, κουβεντούλα και επίθεση από την Εύα για έναρξη δεύτερου γύρου. Την ξεκίνησα πάλι στα 4 γιατί με καύλωσε η κωλάρα της και την έσκισα μπρούμυτα μετά για να τελειώσω πάλι ιεραποστολικά με τα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου. Κάναμε το ντουζάκι μας τα είπαμε και λίγο ακόμα και την άφησα να ετοιμαστεί για τον επόμενο συναγωνιστή.
Εν ολίγοις, η Εύα δεν είναι μοντέλο, έχει ωραίο σώμα αλλά δεν συστήνεται σε μοντελοπνίχτες και πιπινολάγνους. Αν ψάχνετε για καυλάρα της διπλανής πόρτας να σας αλλάξει τα φώτα είστε στο σωστό νήμα. Αυτά από μένα προς το παρόν. Καλά γαμήσια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, anon. και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2017
Αυτά ειναι καλα νεα !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1