Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω πως προσπαθώ να μεταφέρω την περιγραφή του κωλόφαρδου φίλου μου που κέρδισε ένα Free fuck με την Νικόλ!Επίσης στο : σχέση απόδοσης-τιμής είναι η άποψη του φίλου (αν πλήρωνε).Το οφείλει έτσι κι αλλιώς και στο γραφείο και στην κοπέλα γιατί ήταν άψογοι(και το γραφείο και η κοπέλα)...και εξηγούμαι....
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βορείων προαστίων.Η κοπέλα έφθασε με 15 λεπτά(περίπου)καθυστέρηση αλλά είχε φροντίσει από πολύ πριν να ειδοποιήσει.Αν και την είχε δει ο φίλος στο πάρτυ ...έπαθε πλάκα μόλις άνοιξε την πόρτα και μπήκε η Νικόλ!Φιλιά,γνωριμία και βουρ για ντουζάκι!Βγήκε η Νικόλ και αφού παίξανε αρκετά προκαταρτικά ξεκινάει μια απίστευτη πίπα η Νικόλ που τα είδε όλα ο φίλος!Την σταμάτησε κάποια στιγμή γιατί κόντευε να τελειώσει και αφού έβαλε προφυλακτικό ξεκίνησε τον αγώνα σε πολλές στάσεις!!!Το πρώτο τελείωμα δεν άργησε να έρθει(στο προφυλακτικό)με την Νικόλ στα τέσσερα και θέα την απίστευτη κωλάρα της(που δεν τίμησε αυτή την φορά)!Ντουζάκι πάλι η Νικόλ(μου το τόνισε ότι ήταν πεντακάθαρη η κοπέλα και μύριζε πολύ ωραία)χαλάρωμα,τσιγαράκι,κουβεντούλα(βοηθάει πολύ ότι είναι Ελληνίδα)και ξεκίνημα δεύτερου γύρου αλλά λόγω κόπωσης από την πρωινή δουλειά του φίλου πήγε με την απίστευτη πίπα της και το τελείωμα όλο στο στόμα!
Αυτά πάνω κάτω απ'όσα μπόρεσε να μου περιγράψει...το κυριότερο όμως είναι το εξής:Μου είπε οπωσδήποτε να την συναντήσω και πως ήδη ετοιμάζεται για νέο ραντεβού με την Νικόλ!!!!!Νομίζω αυτό τα λέει όλα...
Ευχαριστεί για άλλη μια φορά το Dream Girls για την άψογη συνεννόηση και διαδικασία και την Νικόλ για την μία από τις απίστευτες ώρες SEX είχε μαζί της(έστω και Free)!!!
Εννοείται ότι η Νικόλ έχει ήδη μπει στην wishlist μου και θα καταθέσω αναλυτικότερη κριτκή...τότε(με το καλό)!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, PETROSANAL1, dreamgirls.gr και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού