Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97937
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήθελα να συναντήσω από καιρό την κοπέλα και σήμερα βρήκα την ευκαιρία. Συνεννόηση πολύ εύκολη με 2-3 μηνυματάκια.Το μωρό δυστυχώς άργησε λίγο αλλά ειδοποίησε πρώτα και έκανε ότι μπορούσε για να με αποζημιώσει! Μόλις άνοιξα την πόρτα με περίμενε μια πολύ ευχάριστη έκλπηξη... Μια ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα δερμάτινο κολάν και γόβα και καυλίαρικο πρόσωπο. Η κοπέλα δηλαδή που βλέπεις στο δρόμο και δε σου πάει με τίποτα στο μυαλό ότι εξασκεί το επάγγελμα αλλά θές να τη σκίσεις άμεσα. Πολύ χαμογελαστή και φιλική έκανε μια πρώτη γνωριμία με το τουμπανιασμένο μου εργαλείο και μετά μπήκε για ντουζάκι. Βγήκε μες την καύλα με ένα μαύρο sexy εσώρουχο που με έκανε πύραυλο. Έχει πολύ ωραίο σώμα με βυζάκι για φάγωμα αλλά το δυνατό της σημείο είναι η κωλάρα της... Μετά το χαμούρεμα και τα φιλάκια μου έπαιξα λίγο με το μουνάκι της και μόλις μούσκεψε μου έκανε μια πίπα που κόντεψα να χύσω σε 2'. Έγλυφε αρχίδια, ρούφαγε, τον έπαιρνε όλο μέσα και τον εξαφάνιζε και με κοιτούσε με ένα βλέμμα σαν να μου έλεγε ότι γουστάρει απίστευτα να μου καραμελώνει το εργαλείο. Λίγο πριν χύσω τη σταμάτησα γιατί ήθελα να δοκιμάσω το μουνάκι της. Την πήρα ιεραποστολικά χωρίς να βγάλει το εσώρουχο και τα χέρια μου δεν μπορούσαν να ξεκολλήσουν από την κωλάρα της. Η συμμετοχή πολύ πραγματική... Χρησιμοποιούσε τα πόδια της άψογα και με καύλωνε ακόμα πιο πολύ. Κάπως έτσι έλειξε ο πρώτος γύρος. Κάναμε ξανα ντουζάκι και μιλήσαμε λίγο μέχρι να μου ξανασηκωθεί. Πολύ καλή στο σόσιαλ αλλά εγώ είχα άλλα στο μυαλό μου... Αφού την έκανα μούσκεμα παίζονταν με το μουνάκι της μου έκανε πάλι μια δυνατή πίπα και την έστησα στα 4... Αφού χάρηκα τη θέα της κωλάρας της ξαπλωσε μπρούμυτα και τη γαμούσα παίζονταν με το μουνάκι της. Η κοπέλα πήρε φωτιά... το μουνάκι της έκανε σπασμούς και έχυνε. Εγώ είχα καυλώσει τόσο που έχυσα με τα χίλια ζόρια και δε μου έπαιφτε μετά. Κάναμε το ντουζάκι μας χαλαρά και πίασαμε κουβέντα παρόλο που είχε περάσει ο χρόνος...
Εν κατακλείδι η Ιωάννα είναι η μουνάρα της διπλανής πόρτας. Δεν είναι μοντέλο, δεν έχει εξωπραγματικές αναλογίες. Είναι τρυφερή, δοτική και θα κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά με άνεση χρόνου σαν να είσαι με τη δικιά σου. Πέρασα τόσο καλά που μπήκε στα στανταράκια μου. Αυτά από μένα συναγωνιστές... Καλό βόλι σε όλους...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, iuakoya και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2017
Πράγματι ! Πολύ τίμια περίπτωση. Στοματικό εξαιρετικό και γενικά απο τις καλύτερες προτάσεις αυτη την εποχή
29 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ απόλυτα, το καλύτερο στοματκό που έχω πάρει μέχρι σήμερα
21 Αυγούστου, 2017
Kαλησπέρα! Ξέρουμε τηλέφωνο;
28 Δεκεμβρίου, 2018
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς. Ξέρουμε τηλέφωνο;
29 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H κοπέλα έχει αποσυρθεί
30 Ιουνίου, 2020
Τηλέφωνο συναγωνιστές έχουμε;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6