Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρχικά είχα κανονίσει να δω Ανίτα, αλλά μόλις είδα το ΣΚ τις κριτικές σας ρε γαμιάδες, είπα να πάω Αλένα.

Το πρακτορείο επαγγελματικό και ευγενές. Η διάθεσή μου στα ύψη για ξεφορτώσω και να κοπανήσω δυνατά όποια νεαρά άνοιγε τα πόδια της εκείνη την ώρα, βλέπετε μπήκε η άνοιξη και γίνεται χαμός από κολάν και φουστανάκια στην Τσιμισκή...

Χτυπάω πόρτα και βλέπω μια κοπέλα γύρω στα 35 με ωραίο σώμα, φυσικό μεγάλο βυζί, αλλά παραμορφωμενο χείλος (γι΄αυτό και χαμήλη βαθμολογία στο πρόσωπο). Ετοίμαζε πράγματα για να φύγει Αθήνα σε 1-2 ώρες, και, αν και κάποιος θα περίμενε να με ξεπετάξει, η συμπεριφορά της θυμισε ζευγαράκι που δεν έχει χρόνο, αλλά έχει πάθος για "ένα γρηγορο"! Τελικά μόνο γρήγορο δεν ήταν, αφού της στράβωσα το στόμα με τόση ώρα πίπα...

Αποφασίζω και μένω λοιπόν με το plastic face γιατί άμα δε γαμήσω στα επόμενα λεπτά, θα χιμήξω σε καμιά καμαριέρα 50χρονη στο χοτέλ, η αγαμία σε οριακό σημείο..

Θεωρώ ότι έκανα καλά που έμεινα. Οι λόγοι είναι δύο:

α) Η γκόμενα είχε σούπερ διάθεση, σε ανέβαζε, ήταν φιλική και χαρούμενη...Χίλια μπράβο.
β) Αφού την γάμησα στα 4 για κανα δεκάλεπτο και μετά στο πλάι, η πούτσα μου έπεσε από την κούραση, τον ιδρώτα και μάλλον από το γεγονός ότι το πρόσωπό της όταν με κοιτούσε δεν με έλκυε καθόλου..όμως καπου εκεί μάγκες έζησα κάτι πρωτογνωρο...ΠΙΠΑ από το 20ο λεπτό ως 60ο λεπτό..Καμια διαμαρτυρία, κανένα "go to the bathroom in order to wash and we can continue", πιο πριν αλλάξαμε δυο καπότες επειδή μου έπεφτε η πούτσα και απευθείας τις έβγαζε και συνέχιζε πίπα (!!), κανένα κοίταγμα στο ρολόι (ίσα-ίσα εγώ κοίταξα 2 φορές, για να δω αν προλαβαίνω να χύσω) και συνεχής περιποίηση της ψωλοπεριοχής..

Στο μεταξύ ενώ με πίπωνε η Αλένα, κάποια στιγμή μπαίνει (χωρίς να χτυπήσει πόρτα και χωρίς να την δω πρόσωπο) η Ανίτα και ήμουν στα τσαφ να την κολλήσω ένα 100αρικο να την ψωλάρω κι αυτήν..Αλλά κάτι έλεγε μέσα μου ότι θα την καταφέρω να την πιτσιλήσω τη μελαχροινή κι ας μην ανακατέψω άλλο την τράπουλα..

Στο τέλος έχυσα παίζοντας την πούτσα μου πάνω στο στήθος της, ζουλώντας το ένα βυζί της και κλείνοντας τα μάτια μου σκεφτόμενος ένα πιτσιρίκι εδώ στη δουλειά, από την οποία γράφονται αυτές οι γραμμές..Την ευχαρίστησα, της έδωσα και ένα μικρό tip και έφυγα ξαλαφρωμένος.

Συμπέρασμα: Είμαι 100% GFE τύπος, και όταν δεν πετυχαίνω το μουνί που θέλω (νεαρό, GFE, σχετικά αμεταχείριστο κλπ) χύνω δύσκολα ή καθόλου..Ε με την Αλένα, ενώ έχει μετριότατο πρόσωπο και είναι μεγαλούτσικη, παραδόξως πήγε καλά, μου έβγαλε πολλή καλοσύνη και αυθορμητισμό και τα κατάφερα..Παίρνω τώρα τον κολλητό μου να του τα πω. Peace

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, doc_lin, alladalla και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2017
Χαχαχα γαματη κριτικη φιλε βαζω στοιχημα οτι εισαι πανω απο 35 ;)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1