Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας συναντησει την Κατερινα παρα πολλες φορες και εχοντας γραψει ηδη μια κριτικη σκεφτομουν το αν επρεπε να ξαναγραψω....μετα την χτεσινη συναντηση ειπα θα γραψω!!!
Οχι επειδη εχει αλλαξει κατι...αλλα επειδη ειναι σταθερα εξαιρετικη και οσο παει γινεται και καλυτερη!!!και για μενα ειναι σημαντικο αυτο οπως πιστευω και για σας συναγωνιστες μου....
Ειναι πληρως ανανεωμενη εμφανισιακα εχοντας βαλει πλεον και σιλικονη που εκανε τις βυζαρες της φοβερες!!!δεν θα γραψω τιποτα περισσοτερο απο οτι ειχα γραψει στην προηγουμενη κριτικη μου για αυτην...εγω περναω παντα φοβερα μαζι της και εχουμε πολυ καλη επικοινωνια...ισως εχουμε και χημεια μαζι γιατι ειναι μαγκακι και εμενα μου αρεσει....
Ειναι πολυ ομορφη κοπελα με εξαιρετικο σωμα..γουσταρει τρελα αυτο που κανει και χυνει καργα!!!ειναι σαν να ειναι συνεχεια καυλωμενη!!!το ατου της η πιπα...απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!και 40 φορες να εχεις χυσει πριν αν σου παρει πιπα θα χυσεις στο μπαμ!!
Οχι οτι στον αγωνα παει πισω αλλα στην πιπα μαστορισα!!!στον αγωνα δεν θα πει πουθενα οχι ισα ισα θα σου πει τι της αρεσει για να γουσταρει και αυτη....οταν ειναι ετοιμη να χυσει θα στο πει για να δωσεις παραπανω!!!σε καυλωνει ρε παιδι μου!!!γενικα θα περασεις μια ωρα μεσα στην καυλα και στην τρελα!!!για μενα ειναι κατασταση pse αλλα ανετα μπορει και gfe...
Εγω το εχω ξαναπει την προτεινω ανεπειφυλακτα...οποιος δοκιμασει θα με θυμηθει..Ναι!Ναι!
Χαιρετω συναγωνιστεςΚαπέλοΚαπέλο
Τα φιλια μου Κατερινακι!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, κωστας69733, Ιάσωνας 40 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2017
Ό,τι κινείται εκτελείται είσαι βλέπω Τασουράκο! Γλώσσα
congratulations dear friend! Ναι!
20 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοειται!!!!υγεια να εχουμε!!!!
20 Μαρτίου, 2017
θα το τιμησουμε
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμεσα κιόλας, φίλε μου!!! Συμφωνώ!!! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4