Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97933
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας διαβασει διαφορες κριτικες για την Ιωαννα ειπα να δοκιμασω και εγω την τυχη μου...η συνεννοηση ηταν ευκολη με ενα τηλεφωνο...σε 5 ωρες κλεισαμε και βρεθηκαμε στο bill....θα συμφωνησω σε αρκετα σημεια με την προηγουμενη κριτικη....
Οταν ανοιξε η πορτα οντως δεν ενθουσιαστηκα...το προσωπο μετριο για τα γουστα μου οπως και το σωμα που για μενα εχει λιγα παραπανω κιλα στην περιφερεια...
Ειναι ψηλη κοπελα με ωραια ματια...εχει μικρο βυζακι και καστανο μαλλι...αυτα οσον αφορα την εμφανιση...
Ξεκινημα με τις κλασσικες συστασεις λιγο σοσιαλ να σπασει ο παγος και μπηκε για μπανιο....βγηκε απο το μπανιο και εκει αρχιζουν τα καλα...
Φιλαει υπεροχα....βαθια με πολυ παθος και με γλωσσα...δειχνει να το γουσταρει σαν να εισαι ο γκομενος της...χαδια χουφτωματα και ολα τα παρελκομενα...
στην συνεχεια ξεκιναει μια πραγματικα εξαιρετικη πιπα...στην πιπα τα δινει ολα...ειναι πολυ καλη και το γουσταρει...μαλιστα την ρωτησα για αυτο και μου ειπε οτι οντως τρελενεται για παιρνει πιπα...οπως ευκολα καταλαβαινει καποιος αυτο το εκμεταλλευτηκα!!!!την αφησα να παιρνει πιπα μεχρι να τελειωσω...μετα απο κανενα δεκαλεπτο τελειωσα στο προσωπο της μετα απο δικη της παροτρυνση!!!!
Μπανακι και για τους 2 και μετα κουβεντουλα...ευχαριστη κοπελα και εξαιρετικη στην κουβεντα....
Στην συνεχεια με δικια της πρωτοβουλια και αφου μου ειπε "πολλα ειπαμε" ξεκινησε παλι πιπα...περασμα προφυλακτικου και σεξ σε διαφορες στασεις αφου σε καμια δεν ειπε οχι...σαφη προτιμηση ειχε...στα 4 και εγω απο πανω!!!καταθεση παλι στο προσωπο της μετα απο δυνατο σφυροκοπημα στα 4!!!
Συμπερασματικα θα πω πως αν και απογοητευτικα λιγο απο την εμφανιση , μιας και απο τα σχολια που διβαζα περιμενα περισσοτερα, εν τελει περασα πολυ καλα...και αυτο οφειλεται οντως στην Ιωαννα που τα δινει ολα και στο σεξ περνας καλα....και κανει τρομερη πιπα!!!θα με θυμηθειτε οσοι πατε!!!
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη...η συναντηση εγινε πολυ πιο πισω μεσα στο Γεναρη...
Αυτα και καλα να περναμε!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 19, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, loco8, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2017
είναι πραγματικα πολύ καλη, και εξυπνη κοπελλα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1