Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβαζοντας τις κριτικες των παιδιων ειπα να κανω κι εγω μια δοκιμη σε call girls μια και δε το ειχα ξανακανει.

Με μηνυματα κανονιζω το ραντεβου για την ιδια μερα το βραδυ. Παω εκει και μου ανοιγει η Αλενα. Ντυμενη μου αρεσε αρκετα οποτε μπηκα. Με το πρωτο κατάαβαινει κανεις οτι στο προσωπο μοιαζει, αλλα στο σωμα δεν εχει καμια σχεση με αυτο που βλεπεις στος φωτογραφιες.

Η κοπελα χωρις τακουνια ειναι το πολυ 1.60, και το σωπα της ειναι ναι μεν σφιχτο αλλα φαρδυ. Δηλαδη δε βλεπεις κοιλιες, ο κωλος της ειναι μεν πετρα, αλλα πιανεις κοκκαλο, τα χερια και τα ποδια της ειναι κοντοφαρδα, ειναι γενικα μια δεμενη κατασκευη. Επισης η κοπελα ειναι σιγουρα πανω απο 35, πιθανον και πανω απο 40.

Σε θεμα συμπεριφορας ειναι αριστη, αλλα υπαρχει προβλημα επικοινωνιας γιατι μιλαει λιγα αγγλικα και καθολου ελληνικα.

Στα του αγωνα επαιξε ενας καλος πρωτος γυρος των 30+ λεπτων, ενα μασαζ και τελος μια πιπα και χειρομαλαξη. Πολυ παθιασμενη με τα φιλια, απλα λιγο περιεργη αισθηση με την σιλικονη στα χειλη.

Δεν περασα ασχημα αλλα με τα 120 εχω πηδηξει πολυ πιο δυνατα μουνια στα στουντιο (Λουση, Βικτωρια, και απο παλιες Σαρα, Καρμεν, Αντριαννα, Καντυ δε συγκρινονται.

Αν ηξερα οτι εμφανισιακα ηταν ετσι εξ αρχης μπορει να μην πηγαινα, αλλα ουτε κλαιω τα λεφτα μου τωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.611
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, topscorer και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2017
35 ή 40?Ρε παιδιά με τη μάνα μας θα πάμε? ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Τι οιδιπόδεια είναι αυτά? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
19 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κοπέλα είναι 31...
Έχω δει το διαβατήριό της...
Τώρα για σένα που θεωρείς ότι 35 με 40 είναι η ηλικία της μαμάς σου πρέπει να είσαι ανήλικος...
F
FILOXENOUMENOS
19 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

27/01/1990 δεν γίνετε να είναι 40 εκτός αν είναι με πλαστο διαβατήριο πράγμα αδύνατον .
20 Μαρτίου, 2017
Η τιμή είναι 120? Γιατί στο site γράφει 140!
20 Μαρτίου, 2017
Το οτι και οι 2 εχετε δει διαβατηριο και για τον εναν ειναι 31 και για τον αλλο 27, μαλλον κατι λεει Γλώσσα
20 Μαρτίου, 2017
Ο συναγωνιστής από 'πάνω είδε διαβατήριο και είναι 31.
Εσείς λέτε ότι είδατε διαβατήριο και είναι 27.
Άρα μάλλον έχει πολλά διαβατήρια...
21 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή μάλλον δεν ειδες καλά, οι 2 που λες είμαι εγώ ( πελάτης) και το πρακτορειο...
Και μονο που έγραψε το πρακτορείο την ίδια ημερομηνία (27/01) με επιβεβαιώνει...
Γιατί στο thread city tours στη Θεσσαλονίκη έχω βάλει την ημερομηνία πριν τη γράψει εδώ το πρακτορείο...
Το 1986 όμως όχι το 90 ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
F
FILOXENOUMENOS
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7