Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116906
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω την παρακάτω κριτική, αν και δεν το συνηθίζω, για να παρουσιάσω την Βερόνικα όπως την γνώρισα εγώ και δυστυχώς δεν είχαν την ευκαιρία να την γνωρίσουν πολλοί, για διάφορους λόγους (ή γιατί είχε ακριβή τιμή γι' αυτούς ή θεωρούσαν ότι δεν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά ή ήθελαν να την πηδήξουν με 80 ή είχαν πρόβλημα στα "υδραυλικά" τους ή ήταν του "δεν πληρώνω" ή ... οτιδήποτε άλλο) και αφού πλέον σταμάτησε, δεν υπάρχει πια λόγος να χαρακτηριστω προμοτορας, νταβας, γραμματεας της κτλ
Δυστυχώς την γνώρισα αργά και όχι όταν ξεκίνησε. Οι τιμές έπαιζαν στα 250/h και παρόλα αυτά δυσκολεύτηκα να πάρω το τηλέφωνο της. Στην συνεννόηση ήταν πολύ ευγενική και άμεση στις απαντήσεις. Καμία σχέση με τις φήμες περί έπαρσης, με τουπέ κτλ. Και φυσικά θα ήταν άδικο να συγκριθεί η συμπεριφορά της με οποιοδήποτε κοριτσάκι που ανεβοκατεβάζει τις τιμές της έχοντας υπαρξιακά θέματα περί εμφάνισης και υπηρεσιών.
Τα ραντεβού κλεινοταν εύκολα και ερχόταν πάντα στην ώρα της. Η εμφάνιση της (για μένα) θύμιζε πανέμορφη φοιτήτρια πρωτοετή που είναι ψαρωμενη και λες μέσα σου, σίγουρα παρθένα αλλά σε λίγο καιρό...
Ύψος όσο έλεγε στο σχετικό site 1,65,αδύνατη κάτω από 50kg, με ελαφρύ μαύρισμα και πανέμορφα βυζακια.
Μαλλιά μακριά μέχρι την μέση, σκουλαρίκι στο χείλος και ΜΑΤΑΡΕΣ!!!
Αν ήταν πάνω από 1,80 θα την βλέπαμε εξώφυλλο στα κουτσομπολιστικα περιοδικά σίγουρα!
Το πιο γευστικό σημείο στο σώμα της, ήταν το πεντακάθαρο και ευωδιαστο μουνάκι της, φουσκωτό και με μουνοχειλακια για φαγωμα.
Στα ραντεβού μαζί μου ήταν πάντα ευγενική, δεν σπαταλουσε χρόνο και αν δεν τελείωνε η "διαδικασία" καθόταν παραπάνω χωρίς να βλέπει το ρολόι!
Είχε άποψη για αρκετά θέματα και η συζήτηση μαζί της μου ήταν ευχάριστη, αλλά πιο ευχάριστο μου ήταν να είμαι μέσα της και να ακούω τις κραυγουλες της και τα περιστασιακά μπινελίκια που τις έβγαιναν αυθόρμητα στην "κορύφωση"...
Το σύνηθες πρόγραμμα περιελάμβανε μια πολύ καλή πίπα στην αρχή με ρούφηγμα στις μπάλες, όπου προσπαθούσε να τον καταπιεί ... Και μετά γαμησι σε αρκετές στάσεις,όρθια, στον αέρα, μπρούμυτα ανάσκελα, στο πλάι (φαντασία να έχεις μόνο), αφού οι διαστάσεις της, τα κιλά της, και η ευλυγισία την βοηθούν σε πολύ μεγάλο βαθμό!!!
Και φυσικά όλα αυτά με συνεχή φιλιά - γλωσσοφιλα !!!
Το μόνο ελάττωμα είναι η άρνηση της πίσω πόρτας, αλλά έτσι κι αλλιώς κανείς δεν είναι τέλειος σε αυτόν τον κόσμο.
Δεν ξέρω γιατί σταμάτησε, αλλά ελπίζω όπως γράφει στην φώτο του προφίλ της να είναι ευτυχισμένη γιατί πραγματικά το αξίζει αφού είναι από τα πιο αξιαγαπητα άτομα που έχω γνωρίσει!!!
Η βαθμολογία με τους περιορισμούς απλάΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, chris1955, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2017
Τυπε,μη σκας,θα ξαναξεκινησει,θέμα χρόνου είναι.
Μόλις προσγειωθεί στη μίζερη πραγματικότητα της Ελλάδας και καταλάβει ότι αυτά που ζητούσε ήταν υπερβολικά αλλά την βόλευαν θα πει το γνωστό,χαζή ειμαι να δουλεύω για 25€ Κουλ
09 Μαρτίου, 2017
Υπαρχουν καλυτερες υπηρεσιες με μονο 20 ευρο..και πιο ωραια εμφανηση απο της συγκεκριμενης ειναι καθαρα που ια σκαλοση το καθε μυαλο
09 Μαρτίου, 2017
250 την ωρα χωρις κωλο ρε που παμεεεΜαλακία
09 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜαλακίαΜαλακία
09 Μαρτίου, 2017
Εγώ σκέφτομαι σοβαρά να δώσω στο μωράκι μια 250αρα για ένα τεταρτάκι, εξάλλου τελειώνω και γρήγορα
δεν υπάρχει λόγος να κουράζεται το πιπινάκι μας, να δω τώρα τι θα κάνουμε που θα φύγει, τέτοιο μωρό μάγκες δεν βρίσκουμε εύκολα, είναι για πολλά φράγκα, δώστε ευρώ, ξηλώστε τράπεζες, κάντε το σκατό σας παξιμάδι, στην τελική μην αγοράζεται κρέμα για το μωρό σας αν είστε γονείς, όλα τα φράγκα στο μωρό αυτό, για να μπορεί να ικανοποιεί το εγωκεντρικό της στοιχείο και εμείς με την σειρά μας να παίρνουμε τα ζουμιά του και τα καυλόλογα του ... για να μπορεί το αστέρι μας να πηγαίνει για καφέ σε Παρίσια και Μονακό.
Φιλιά πολλά ζουζούνα μου με τα υπέροχα μαστάρια σου, δεν αξίζεις το μεροκάματο της βιοπάλης, ούτε φυσικό τα πενιχρά 50αρια και 80αρια των λαϊκών, εσύ είσαι λέμε για πολλά, για πάρα πολλά Έρωτας
09 Μαρτίου, 2017
Αγαπουλα ....


Πουλα....
08 Αυγούστου, 2022
Έχουμε κανένα νέο ?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7