Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230794
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πω για την Λίζα; πλέον ένα στανταράκι, η μοναδική Ελληνίδα που δεν έχει ανεβάσει τις τιμές, σέβεται τον πελάτη, δεν χαλάει χατίρι, και προσφέρει αξέχαστες στιγμές.

Παραπονέθηκα γιατί είχα διαβάσει σε άλλη κριτική κάποιον συνάδελφο να καταθέτει στο στόμα αμέσως μετά από anal. Δεν μου χάλασε χατίρι και μου είπε φυσικά θα το κάνει και για εμένα. Επομένως μου προσέφερε και μία εμπειρία που δεν είχα.

Στον δεύτερο γύρο κάναμε λίγο role play. Ντύθηκε με το φόρεμά της, έβαλε ένα καλσόν (της το είχα πάρει εγώ - προμελετημένο το έγκλημα) και έκανε την κομμωτρια, όπου μου χάιδευε τα μαλλιά, μου τριβόταν, της χουφτώνω τον κώλο, της σκίζω το κολάν με τα χέρια και την πηδάω. Σούπερ και ο δεύτερος γύρος.

Τώρα να συνοψίσω για όσους δεν την ξέρουν:
Στα θετικά:
- Ελληνίδα!
- Όμορφη/γλυκιά (κορίτσι της διπλανής πόρτας), δεν σου γεμίζει το μάτι για ξέκωλο, αλλά στο κρεβάτι το φχαριστιέται με το παραπάνω
- Ο κώλος είναι βραζιλιάνικος, όχι ελληνικός! Μικρός, τουρλωτός. Δεν έχει το αχλαδέ της Ελληνίδας. Είναι ένας κώλος ποίημα
- Είναι πεντακάθαρη! Γενικά δεν γλύφω αν δεν είμαι σίγουρος, αλλά η Λίζα δεν μου έχει εμφανιστεί ποτέ θα αξύριστη ή που κάτι να με προβληματίσει και να μην την γλύψω. Φυσικά και το φχαριστιέται και ανταποδίδει με deep throat, φτυσίματα, μπουκώματα (να πνίγεται) κλπ
- Κάνει καλό μασάζ (αν και έφερα εγώ λαδάκι, δεν είναι πάντα προετοιμασμένη) που βασικά το έχει βελτιώσει
- Φιλί παθιάρικο, με γλώσσα, σαν την γκόμενά σου, ή ακόμα καλύτερα, σαν την γκόμενα που βρίσκεις στο μπαρ, καυλώνει και σε φιλάει με τρόπο που να σου λέει πήδα με!
- Τιμή πολύ καλή γι'αυτό που προσφέρει, 80+20 ο κώλος
- Νέα φτιαγμένη μύτη (να πω την αλήθεια ούτε η παλιά με χάλαγε, αλλά είναι ακόμα πιο γλυκιά τώρα)

Στα αρνητικά το μόνο που βάζω είναι το μικρό βυζί, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μου άρεσε με πλαστικό μεγαλύτερο. Νομίζω δεν θα ήθελα να διακινδυνεύσει να χαλάσει την φυσική φρεσκάδα που βγάζει και το υπέροχο δέρμα της.

Συνολικά ένα VFM κορίτσι, που τιμάει τα λεφτά της και τον πελάτη, και γουστάρει αυτό που κάνει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 De marco 156, Antonis_Greece4, NikitasI και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2017
Πολύ ωραία και κατατοπιστική κριτική!Αν μπορείς στείλε μου το κινητό της!
26 Μαρτίου, 2017
Μπορει καποιος να μου στειλει το κινιτο της????Στελνω μνμ στο εμαιλ της αλλα....βουβα......Μπορει να βοηθησει καποιος????
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2