Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97938
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με την ιωαννα έπειτα από εύκολη συνεννόηση μέσω μηνυμάτων.Στα μηνύματα που ανταλλάξαμε μου διευκρίνισε ότι το πρόγραμμα μιας ώρας είναι 100 ευρώ και το ελεύθερο τελειωτικό στο στόμα είναι πλας 20 ευρώ
Ήρθε στην ώρα της ντυμένη απλά και καθημερινά.Η εμφάνιση της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μέτριο πρόσωπο με γωνίες και σώμα με κάποια παραπάνω κιλά ειδικά στην περιφέρεια.
Πριν ξεκινήσουμε τον αγώνα είχαμε μια ευχάριστη αναγνωριστικη κουβεντούλα και μπήκαμε ο καθένας για μπάνιο ξεχωριστά.Οταν βγήκαμε ξεκινήσαμε το μπαλαμούτι με βαθιά γλωσσοφιλα(το μόνο κακό ήταν ότι ψιλοβρομαγε το στόμα της Ιωάννας τσιγαριλα) γλυψίματα από αυτήν σε όλο μου το σόμα και στο πρόσωπο τα οποία με ερεθισαν.Ετσι ξεκίνησε το τρομπόνι το οποίο ήταν καλό με ντιπ,γλύψιμο στην βάλανο και στα μπαλάκια,το μόνο αρνητικό ήταν ότι έβαζε λίγο δόντι.Συνεχεια με αυτήν από πάνω όπου κοπανιόταν δυνατά βγάζοντας αισθησιακές κραυγές,μετά ιεραποστολικο και στο τέλος ντογκι όπου τελείωσα.Διαλλειμα για συζήτηση περί ανεμών και υδάτων με αυτήν να καπνίζει και συνέχεια με στοματικό,ξανά ιεραποστολικο όπου γλωσσοφιλιαζομασταν και χύσιμο στο σώμα με ένταση απ την πλευρά μου
Εν κατακλείδι η ιωαννα είναι μια φιλότιμη κοπέλα η οποία πρασπαθει να ευχαριστήσει τον πελάτη με πιο πολύ τάση προς γφε αλλά δεν ξέρω αν θα την ξαναπάρω κυρίως λόγω του σωματότυπου και της εμφάνισης στο πρόσωπο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού