Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είμαι απο τους άτυχους που για λίγο δεν πρόλαβα την παλία τιμή.
Κάθως όμως είχα lockαρει τον στόχο λέω σε τόσες δώσαμε ας δοκιμάσουμε και την Μαρία.
Άμεση απάντηση στο τλφ και ενημέρωση οτι η τιμή είναι στα 80, συμφωνία και συνάντηση κεντρικά.
Από την πρώτη στιγμή φάνηκε σαν να έχει άγχος.
Αμέσως να ρωτήσει αν είναι όπως στις φωτογραφίες, αν είναι όπως την περίμενα, και μετα την συνεδρία αν διαβάζω το site, αν θα βάλω κριτική, πως βλέπω την συζήτηση στο forum για την τιμή, πως βλέπω την τιμή (βέβαια η ίδια πιστεύει οτι 80 είναι καλά σε σχέση με τις γρίες και τις χοντρές που είναι στα 50). Γενικά μου έβγαλε οτι έχει άγχος επιβεβαίωσης οτι είναι καλή και οτι αξίζει τα 80, σε βαθμό που κουράζει.
Στα του αγώνα τώρα, ωραία παρουσία, σε εμένα όμως έβγαλε μια κάποια τυπικότητα/ψυχρότητα. Φάνηκε σα να πηγαίνει με πρόγραμμα για να μην χάσει ούτε δευτερόλεπτο, ειδικά στην βιασύνη της για δεύτερο γύρο. Χωρίς να μπορείς να την πεις κακία δεν δίνει το κάτι παραπάνω, και εκεί είναι το πρόβλημα, στα 50 επαναλαμβάνεις μια τέτοια συνάντηση, στα 80 δοκιμάζεις άλλες επιλογές. Αν ηρεμήσει απο όλη αυτή τη κουβέντα, και επικεντρωθεί στις υπηρεσίες ίσως, αλλιώς ... πάμε παρακάτω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
127
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kosmas66, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού