Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84748
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και ο Θεός Επλασε την Εύα !
Μακάρι να μπορούσα να πω μια λέξη για την Εύα και να τελείωνα εδώ.
Μουνάρα να την πω ? Καυλιάρα να πω ? Γυναικάρα με τα κόκκινα ?
Όχι ! κόκκινα δεν φορούσε – φορούσε ομως Μαύρα εσώρουχα καυτά και Sexy, αυτά που μου αρέσουν.
Αλλά ας τα πάρουμε με τη σειρά …
Δώσαμε ραντεβού σχετικά νωρίς και μάλιστα ανταποκρίθηκε χωρίς αντίρρηση ,γιατί δεν είναι και εύκολο.
Ήταν να την συναντήσω από την προηγούμενη εβδομάδα αλλά λόγω τεχνικού προβλήματος
Ακυρώθηκε.
Την περίμενα εξω από το ξενοδοχείο και μου στέλνει μνμ ότι έφθασε. (ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ !!!)
Δεν γουστάρω να περιμένω στο δωμάτιο ..
Βλέπω από μακριά , στα 30 μετρα μια ωραία γυναίκα να περπατα με ωραίο θυληκό βήμα απλα ντυμένη
Με το Τζιν - το παλτουδακι της - μπότες και ένα απλό ανοιχτο μπλουζάκι που τονιζε το βυζακι της έντονα
και λίγο ήθελα να το αγγίξω!
(Η Ευα είναι ομορφη γυναικα δεν είναι το μοντέλο - ουτε μια γυναίκα με τα οστά κεκαλυμμένα)
Για μενα έρχεται λέω .. την πειράζω@ με προσπερνά… , (δεν με ηξερε από πριν ) και μπαίνει στο Hoteli.
Εγώ είμαι για σένα μωρο μου της λεω και πέρνουμε κλειδάκι για τα ενδότερα.
Στο ασανσέρ δεν προλαβαίνω να αγγίξω τη μέση της και μου σκάει ένα γλωσσοφιλο που μου εφυγε ο τακος.
Λίγο θελαμε να πηδηχτούμε στο ασανσέρ, χάσαμε και τον όροφο.
Αφού ουτε το κλειδί στην κλειδαριά δεν μπορούσα να βάλω, και το έδωσα στην ίδια να ανοίξει.
Μπαίνουμε στο δωμάτιο… εδώ είμαστε λέω.. η πόρτα κλείνει – και ο αγώνας αρχίζει.
Μια γυναικα μες τη καυλα που που παθαίνεις πλακα, να θελεις ξεκουμπώσεις το πουκάμισο και να μη μπορείς.
Μια πεντακάθαρη γυναίκα που μοσχομύριζε και που χαίρεσε να την αγγίζεις παντού.
Εχει ένα όμορφο λαιμό ωραία χείλια και πολύ ωραίο δέρμα - αλώστε φαίνεται –
και ένα στητο φυσικο βυζάκι με πολυ ωραία ρογα, για πιπιλισμα.
Σταμάτησα για λιγο και έκανα ένα ντουζακι με παγωμένο νερό να συνέλθω.
Αμέσως μπήκε και εκείνη λίγο μετά, και βγαίνει με το κορμάκι της και με τις γόβες της έτοιμη για όλα,
Δεν έχασα της ευκαιρία και αρχισα να τη φιλάω και να την χαιδεύω παντού,
Το αποκορύφωμα της καύλας ηταν όταν καθως τη ειχα όρθια και ήταν τυλιγμένη γύρω μου
Φέρνει το πόδι της και το ακουμπάει στο κρεββάτι παίρνει το χερι μου και το σπρώχνει στο μουνακι της,
Να την χαιδεψω - Επαθα πλακα - πανω αυτή κατω εγω - πλαγια αυτή πανω εγω – Αναποδα – 69
59 - Μόνο από το κρεβάτι που δεν πέσαμε..
Μου στηνετε στα 4 απολαμβάνω την όμορφη θεα - Τι έγινε λέω ρε .. τι γυναίκα είναι αυτή
το καυτή είναι σχήμα λόγου - σωστο ηφαίστειο … (μας βγήκε και λίγο χημεία που λένε..)


Κάτσε καλά της λέω γιατί δεν θα αντέξω και πολύ..
Δεν άργησε να τον πάρει στο στόμα ολο μέχρι πνιγμού .. ε.. ποσό να αντέξω.. δεν υπάρχει
έχυσα στο στόμα της, μου στράγγισε και την τελευταία σταγόνα .. Ζαλίστηκα λίγο …αλλά δεν της το είπα.
Ειπαμε και κανένα αστείο ετσι για χαβαλέ, μπήκα για μπανάκι και αντε ξανά τα γλωσσόφιλα έδιναν και έπερναν – πιασίματα παντού με βογγητά καυλας και λογια που σε τρελαίνουν,
μέχρι που κατηfόρησα στο γλυκο στενο μουνακι της που μοσχομύριζε.
Δεν σας λεω τίποτα.. το εφερνε στη γλωσσα μου και το στρυφογυριζε η ιδια με τη μεση της σηκωμένη.
Το τίμησα αρκετά!!! τοσο όσο να αρxίσει τους σπασμούς και να βογκάει από καυλα…,
Συνέχισε μου λέει μη σταματάς - Μεχρι που εχυσε και ιδια και μας άκουσε ολο το Hoteli
Mιλαμε για την απόλυτη καυλα συμπυκνωμένη σε μια λέξη < ΕΥΑ >.
Τι να θυμηθώ τι να ξεχάσω από αυτή τη συνάντηση, δεν ήθελα να περάσει η ώρα με τίποτα.
Η Εύα συνέχισε .. δεν ξερω από πού αντλούσε τόση ενέργεια ... εγώ πάντως δεν είχα άλλη δύναμη.
Πραγματικά η γυναίκα ότι κάνει το κανει με όρεξη το ζει έντονα και της αρέσει.
Δεν κοίταξε ούτε Ωρα ουτε ρολόι ουτε τηλέφωνο ούτε εξω.., κοίταζε πως θα περάσω καλά εγώ και το κατάφερε.
Η ώρα για έμενα είχε περάσει και έπρεπε να φύγω – κρίμα -
Όταν ντυνόταν την είδα να φοράει το τζιν της και όπως γύρισε , πρόσεξα ποσο ωραίο θυληκο σώμα έχει.
Είναι σίγουρο ότι θα την συναντήσω ξανά και ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ser2000
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.202
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, rodriguez65, iuakoya και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού