Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Call-Girls 14731
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με τη κορασίδα, και θέλω να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας.

Όπως έχουν περιγράψει και προηγούμενοι συναγωνιστές, πρόκειται για μια όμορφη

κοπέλα, αν είσαι λάτρεις του ανατολικού μπλοκ, με πολύ ωραίο σώμα και αρκετά συμπαθητικό

πρόσωπο, το στήθος όντως είναι λίγο χαλαρό, άλλα εμένα δε με ενόχλησε καθόλου, και σίγουρα δε χαλάει την

όλη εικόνα της κοπέλας. Όσο αφορά το χαρακτήρα της κοπέλας φαίνεται καλό παιδί, αλλά δυστυχώς "πουτοπόνηρη" .

τι εννοώ : γενικά κόβει το πελάτη και προσπαθεί να φέρει τον αγώνα όσο ποιο ξεκούραστα για αυτήν γίνεται,

εννοείτε σε girlfend ρυθμούς (που εμένα προσωπικά δε με χαλάει), άλλα μου άρχισε κάτι ποπό τι μεγάλος πούτσος(ούτε καν) κλπ κλπ

για να αποφύγει τη βαθιά διείσδυση, χρήση όλου του λιπαντικού, και το χειρότερο, να βάζει χέρι για να κρατάει το μόριοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,

ζήτημα αν έμπαινε λίγο παραπάνω από το κεφαλάκι. Μου έφαγε σίγουρα ένα εικοσάλεπτο στο μπάνιο και μου έφαγε και πέντε λεπτά από το χρόνο,

δλδ μπήκε και 35 στο δωμάτιο και 20 της επόμενης ώρας μου είπε έχουμε μόνο δέκα λεπτάΘυμός

θεωρώ ότι με έκοψε για άνθρωπο χαμηλών τόνων ,και το εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο.

εννοείτε ότι δε πρόκειται να τη ξανασυναντήσω παρόλο, που έχει όλη την εμφανίσει που ψάχνω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
72
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, sithlord, Bronson81 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2017
Το είπα όταν ανέβηκε Θεσσαλονίκη και θα το ξαναπώ και εδώ για να καταλάβουν ορισμένες ότι πρέπει να δουλεύουν τα λεφτά που ζητάνε. Η συγκεκριμένη δεν αξίζει ούτε 20άρικο με τη συμπεριφορά της. Μακριά από αυτήν και αν δε γουστάρει αυτό που κάνει να πάει να καθαρίζει σκάλες.Θυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1