Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδεικτική στις αρχές του έτους σε γνωστό ξενοδοχείο της Αθήνας.

Συνεννόηση μαζι της εύκολη με μια κλήση και ένα sms. Έχοντας διαβάσει ότι δύσκολα τη βρίσκεις στο τηλ, με εμένα έτυχε μάλλον και το σήκωσε αμέσως και κλείσαμε ραντεβού για το απόγευμα της ίδιας μέρας.

Έφτασε στην ώρα της, ολιγομίλητη απ τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο και έφυγε αμέσως για μπάνιο.

Έχοντας ολοκληρωμένη εικόνα όταν βγήκε βλέπω μια ωραία 40αρα με αρκετά καλό σώμα, πλαστικό βυζί, λεπτή μέση και μέτριο πρόσωπο. Κωλος οκ επίσης.

Στα του αγώνα πολύ GFE φάση, ένιωθα σαν να ήμουν με κοπέλα γνωστή μου και αυτή ακούραστα με καβάλαγε και με πίπωνε αρκετή ώρα για δύο γύρους που παίξαμε. Πρόθυμη σε ότι ζήτησα επίσης και δεν έδειξε να βιάζεται.

Επικοινωνιακά δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου, ναι μεν δεν με χαλάει ιδιαίτερα αυτό αλλά θεωρώ ότι σε ξενοδοχείο πρέπει να εισαι πιο επικοινωνιακή με τον πελάτη που θα μείνει κάμποση ώρα μαζί σου.

Όπως και να χει δεν τρελάθηκα μαζί της, οχι οτι πέρασα άσχημα βέβαια απλά τα 80 που έδωσα θεωρώ είναι πολλά για τις υπηρεσίες που πήρα και δε νομίζω να τη ξανασυναντήσω. Μπορεί και το gfe να μην ειναι για μένα τελικά.. Πάντως vfm δεν θα την έλεγα.

Προτείνετε σε όσους γουστάρουν GFE με ένα καλοδιατηρημένο σχετικά μιλφ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.197
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stelios13, fouxter, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2017
ρε φιλε δεν την θεωρεις vfm γιατι δεν παρλαρε?? εχεις δει πολλες με 80 να κανουν φουλ σερβις...
24 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μου έκανε το gfe και δεν ένιωσα μαζί της την κάβλα που περίμενα κατά κύριο λόγο. Το επικοινωνιακό κομμάτι έρχεται μετά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2