Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 16 10
Call-Girls 27517
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας!
Η Σάσα είναι από τις πρώτες κοπέλες που ξεχώρισα από εδώ μέσα!
Μην ρωτήσετε γιατί ...
Δεν ξέρω τι είναι αυτό που με τραβάει σε κάθε κοπέλα! Είναι να μου κάνει το "κλικ" που λέμε! Ναι, μου αρέσει το φυσικό στήθος !!! Ναι, μου αρέσει να είναι η άλλη επικοινωνιακή και δεκτική (αλλά αυτά τα βλέπεις "στα του αγώνα" ... Μέχρι εκεί, όμως! Βλέποντας το πρόσωπο της Σάσας στις φώτος μου έβγαλε κάτι πολύ πρόστυχο!!! Μου έδινε την εντύπωσης της πεπειραμένης γυναίκας, η οποία δε λέει "όχι" πουθενά!!! Ναι!

Ήταν βράδυ και μιας και η σύζυγος απουσίαζε τριήμερο, αποφάσισα να μην το αφήσω ανεκμετάλλευτο!!! Money Mouth

Αμέσως, στο μυαλό μου ήρθε η Σάσα! Χωρίς να το σκεφτώ, πήρα τηλέφωνο στο γραφείο και τους ρώτησα εάν η συγκεκριμένη κοπέλα δούλευε! Μου απάντησαν θετικά και αμέσως με ρώτησαν που θα ήθελα να έρθει! Αφού τελειώσαμε με το διαδικαστικό, έσπευσα να δημιουργήσω ατμόσφαιρα! Χαμηλός φωτισμός ...
Σε πολύ λίγη ώρα (λιγότερο από 15 λεπτά), η κοπέλα χτύπησε το κουδούνι!
Ανοίγω ... Παθαίνω σοκ από το ύψος της και το στήσιμό της!!! Εμμμμ
Πώς φαίνεται η κοπέλα που ξέρει, φαντάστηκα ! Μπαίνει μέσα και πριν ακόμη βγάλει το μπουφανάκι της τη ρώτησα εάν θέλει να πιει κάτι, δείχνοντάς της το μπαρ! Μου είπε "όχι" μιας και δε θέλει να πίνει εν ώρα εργασίας! Αμέσως, έσπευσε να βγάλει τα υπόλοιπα ρούχα της μένοντας με τα εσώρουχα (ένα απίστευτο κορμάκι που αναδείκνυε τα ψηλά πόδια της) και τις μακριές (μέχρι το γόνατο) μπότες της . Έπεσε στα τέσσερα ξεκινώντας με μια απίστευτη πίπα! Μου έκανε εντύπωση που δεν μου ζήτησε να κάνει ντουζάκι και αυτό με χάλασε λίγο, μιας και μου ανέφερε ότι πριν ήταν σε ραντεβού! * Θεωρώ ότι οι κοπέλες θα έπρεπε, είτε πριν είναι σε κάποιο ραντεβού και έχουν ήδη κάνει το μπανάκι τους είτε έρχονται από το σπίτι τους, να ζητούν να κάνουν ένα ντουζάκι ! Μέσα στην καύλα μου, όμως το προσπέρασα! Αφού με έκανε τούρμπο και θέλοντας λίγο να χαλαρώσω, την έβαλα να καθήσει στον καναμέ και ξεκίνησα το γλειφομούνι!!! Δεκτικότατη! Ασχολήθηκα αρκετά! Μέσα από τους αναστεναγμούς με εκθείαζε λέγοντας πόσο καλός είμαι, πόσο ευγενικός και πόσο καλά ξέρω να το κάνω! Δε λέω ... Με ανέβασε!!! Τότε τη γύρισα στα τέσσερα και άρχισα το σφυροκόπημα!!! Λίγο άβολα, μιας και με τις μπότες μου έριχνε ένα κεφάλι! Τότε σκέφτηκα να ξαπλώσω εγώ στον καναπέ και να έρθει αυτή από πάνω μου, ιππευοντάς με! Πράγματι! Η κοπέλα άλογο! Ακούραστη! Έμπαινε, έβγαινε και εγώ να προσπαθώ να κρατηθώ ...!!! Δεν ήθελα να τελειώσω ... Ήθελα να το ευχαριστηθώ όσο περισσότερο άντεχα!!! Με τα σπαστά ελληνικά της να μου λέει πόσο πολύ το ευχαριστιέται , 'ηρθε το "τέλος" στα βυζάκια της ...!!!
Αγωνίστρια ...
Αυτό που δε μου άρεσε εξαρχής ήταν το πρόσωπό της! Μάλλον από την ημέρα που έβγαλε τις φωτογραφίες έχει χάσει βάρος και αυτό διαγραφόταν στο πρόσωπό της! Αρκετά κομμένη και το έντονα μακιγιαζ της το τόνιζε περισσότερο! Τέλοσπάντων, ίσως η κοπέλα δούλευε από πολύ νωρίς (σε εμένα ήρθε κατα τις 1.30μ.μ.) ...

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με τη Σάσα!

Να 'στε καλά και περνάτε σούπερ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, jimy.m., doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2017
Δεν ζητησε ντουζάκι, ηταν πριν με πελατη, αλλά το γλειφομούνι το εκανες. Ναι?
18 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, το έκανα! Πάνω στην καύλα ...
Άλλωστε, δεν είπα ότι η κοπέλα ήταν βρώμικη ή μύριζε!!! Είπα ότι δεν ζήτησε να κάνει ντουζάκι και μου έκανε εντύπωση! Επίσης, σαν σχόλιο - παρατήρηση είπα ότι καλό θα ήταν οι κοπέλες είτε πριν είναι σε ραντεβού είτε έρχονται από το σπίτι τους (που και στις δύο περιπτώσεις οι κοπέλες έχουν κάνει το ντουζάκι τους) να κάνουν να κάνουν ένα ντουζάκι Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2