Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165757
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβου το ειχα κανονίσει πριν ερθω Αθήνα με την αλεξια (4ωρο) και θέλησα τις πρωτες 2 ωρες να εχουμε παρεα μας την φιλεναδα της, ετσι για να γουστάρουμε μιας και μεταξύ τους εχουνε ενα..."δέσιμο", και θα αναφερθω μονο σε αυτο το 2ωρο.
Η zeta ειναι μια 35αρα γυναικα οχι ψηλή με γυμνασμένο σωμα (πολυ καλό) 2αρι στήθος και σφιχτά καπουλια.
Στο sex κανει τα παντα με κεφι, περνει πρωτοβουλίες σε "παιζει" και σε χειρίζεται μαεστρικα και προσαρμόζεται ευκολα σε οτι θες, φτανει να την δουλεύεις στα ...κόκκινα.
Στο δικο μου ραντεβου υπήρξε ΆΨΟΓΗ συνεργασια, ακολουθουσε, επερνε πρωτοβουλίες έπαιζε συνεχώς και με τους δυο μας και οταν ασχολούνταν με την φιλη της μου πρόσφερε εικονες βγαλμένες απο πορνό.
Το παιχνίδι μεταξύ τους περιλάμβανε sex toys, γλύψιμο παντου, φιλιά, τρίψιμο με τα μουνια τους και πολλά άλλα γουστα και παντα να γίνονται εχοντας εμενα σαν σημείο αναφοράς (κοντά μου και διπλα μου).
Τελος θα μπορουσα να πω οτι η συμμετοχή της μετέτρεψε ενα duo σε...παρτουζα.

Υ.Γ το κοστος ειναι για ολο το πακέτο

Να περνάτε καλά και να γαματε...συχνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
700€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, geroksouras, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2017
με τα χρηματα αυτα ανετα ταιζαμε ενα χωριο στην Ζιμπαμπουε για ενα μηνα!!! Καπέλο

αφου περασες καλα, τοτε απλα την ευλογια μου αδελφε Κουλ
15 Φεβρουαρίου, 2017
Ωραίος φίλε, αλλά όπως σου είπα σε όλα Υπάρχει και ένα όριο που πρέπει να το τηρούμε Απαραβιαστα.
Καπέλο
15 Φεβρουαρίου, 2017
Έχω πάρει Αλεξία και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος! Ο επόμενος στόχος, λοιπόν, Ζέτα! Και ο αμέσως επόμενος και οι δύο!!! Μπράβο, φίλε Maniouel! Για μια ακόμη φορά αναλυτικότατος και σαφέστατος!!! Απ' ό,τι φαίνεται ξέρεις να περνάς καλά!!! Να 'σαι καλά, να έχεις χρήματα και να μας ενημερώνεις για τις όμορφες συναντήσεις σου, τις οποίες εμπιστεύομαι , αφού ως τώρα σε ακολουθώ ....!!!
16 Φεβρουαρίου, 2017
Σωστός ο φίλος που γράφει και τιμή. Αν δεν ξέρουμε το κόστος, δεν μπορούμε να μιλάμε για κριτική... Νομίζω... Δικά σου τα φράγκα, αδερφέ, δικές σου και οι αναμνήσεις πλέον...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4