Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εστω και με λίγη καθυστέρηση θέλω να προσθέσω στο Forum τα σχόλια μου για την Μαρία.
Μετά τις ενθαρρυντικές κριτικές που είχα διαβάσει ήρθα σε τηλεφωνική επικοινωνία μαζί της . Μου φάνηκε αμέσως μία πρόσχαρη , γλυκομίλητη και ευγενική κοπέλλα. Δυστυχώς εκείνη την ημέρα δεν μας βόλεψαν οι ώρες για συναντηση . Το προπερασμένο Σάββατο το βράδυ την ξανασκέφτηκα και την πήρα τηλέφωνο . Πάλι ευδιάθετη και χαρούμενη ήταν σε λιγότερο από μισή ώρα στο BILL. Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρυσα ένα πολύ όμορφο κορίτσι , νεαρής σχετικά ηλικίας , ωραίο και διακριτικο ντύσιμο . Το μόνο λίγο άσχημο επάνω της είναι τα φουσκωτά χείλη της ( μάλλον φτιαγμεένα ). Οταν γδύθηκε αποκάλυψε ένα πανέμορφο σώμα , με δέρμα απαλό σαν μωρού , πολύ ωραία πόδια και ένα μανέμορφο κωλαράκι . Τα στήθια της είναι φτιαγμένα , χωρίς όμως αυτό να χαλαει το σύνολο . Μετά το μπανάκι και των δυο μας άρχισαν οι αγκαλιές και τα παιχνίδα , όπου και έβγαλε μεγάλη τρυφερότητα και GFE . Η πίπα της εξαιρετική και το γλύψιμο της σε όλο μου το σώμα με έκαναν γρήγορα τούρμπο . Προσπάθησα όσο μπορούσα να το καθυστερήσω με μία δύο διακοπες και ξανά από την αρχή . Το μουνάκι της πεντακάθαρο και μοσχομυριστό , το ετίμησα δεόντως ένώ εκείνη μου έπαιρνε μια βαθειά και υγρή πίπα χωρίς χέρι . Το τέλος ήρθε με την Μαρία από πάνω με σε στάση Cow girl. Αφού ξανακάναμε και οι δύο ντουζάκι , με ρώτησε αν ήθελα να πάμε για δεύτερο γύρο , μιά και είχαμε λίγη ώρα ακόμη .Την ευχαρίστησα και την αποδέσμευσα από τα υπόλοιπα , και αφού μείναμε λίγη ώρα ακόμη αγκαλιά στο κρεβάτι με ευχαρίστησε , ντύθηκε και έφυγε . Ομολογουμένως ήταν μια πολύ ευχάριστη συνεύρεση με ένα ευχάριστο , δροσερό και τρυφερό κορίτσι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
148
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gari10, satyrus, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού