Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281048
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τίτλος δένει με τα 4 σχεδόν χρόνια που γνωρίζω την Ελενίτσα, και τις κάμποσες φορές που έχουμε βρεθείΧαμόγελο
Η κοπελιά αυτή εμένα προσωπικά μου βγάζει πολύ καλή χημεία και θετική ενέργειαΚουλ Το δέρμα της μυρίζει πάντα όμορφα, όπως και τα μουνάκι/στοματάκι της, είναι γυμνασμένη και γενικά βγάζει την αύρα του "τούμπανου" που θες να τη βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τον αδόξαστο...Ναι!

Έσκασε μύτη με τα μινάκια της, πάνω στα ψιλοτάκουνα (πιό ψηλά δεν γίνεται), με χαμόγελο βασιλικό, όπως και η πίπα της με το super dtΓλώσσα Καθώς είμουν μπαναριασμένος, μπουρνουζάτος, χούφτωσε με το καλησπέρα τον πούτσο και ξεκίνησε με περιποιημένη πίπα, μπουκώνοντας κάθε λίγο και τα @@, όπου την γύρισα στο 69 (καθώς που'πε ότι μόλις είχε μπανιαριστεί...και όντως μοσχοβολούσε)Γλώσσα

Στο 10λεπτο επάνω έγινε hoover (είμουν αγάμητος κάμποσες μέρες...)και μπήκαμε μαζί για μπανάκι, αφού πριν τα φτύσει τ'απαιξε λίγο στο στόμα της κάνοντας σκέρτσα...

Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε πάλι με πίπα, αλλά σύντομα της ζήτησα να σηκώσει τα πόδια ψηλά και να τα τραβήξει πίσω για να προετοιμάσω το γκρόβερΜατάκι Χαμόγελο από την πονηρή φατσούλα, σάλιωμα προετοιμασίας και με τράβηξε μέσα της, βαθιά και πιό βαθιά... Καπέλο Εκεί κάπου ξεκίνησε και τα κολπάκια με τον σφηκτήρα, που τον δουλεύει με μαεστρία, όπως γουστάρει και όσο γουστάρει...Έρωτας PSE στον υπερθετικό βαθμό, όπου ζήτησε ταυτόχρονα και παίξιμο της κλειτορίδας, και μετά από κάνα τέρμινο, ενώ έχυσα για δεύτερη φορά, με κράταγε μέσα τον κωλαράκο της κάμποση ώρα μέχρι να χύσει κι'αυτή...ΚΑΥΛΑ λέμεΠροσκύνημα

Μ'αυτά και μ'αυτά, πέρασε η 1 ώρα, μπανιαριστήκαμε πάλι παρεούλα, και με το που βγαίνουμε μου λέει"τώρα θα γαμίσεις το μουνάκι μου γιατί είναι παραπονεμένο"Έρωτας και ταυτόχρονα έσκυψε να προσκυνίσει...Ματάκι Δεν ήθελα και πολύ, σε λίγη ώρα με είχε καβαλήσει και κουνιόταν πάνω στο κατάρτι με μανία...Καθώς ήταν η τρίτη φορά, κάποια στιγμή χαλάρωσε ο λούτσος και με το παίρνει χαμπάρι πετιέται σε 69 καρφώνοντας την μουνάρα της στο στόμα μου...με το που τον στερέωσε γερά, την γύρισα στο ιεραποστολικό και έχυσα γερά ενώ ανταλάσσαμε παθιασμένα γλωσσόφιλα...Γλώσσα

Η Ελενίτσα είναι για μένα διαχρονική αξία, και θα την διατηρήσω στο ροστερ μου όσο πάειΝαι! Γιά σου καύλαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, malkotto_94, mikelantzeloka και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2017
Ειναι ενεργη ?
01 Φεβρουαρίου, 2017
Δύναμη το Ελενάκι.γουσταρει να γαμιεται.εγγυηση
02 Φεβρουαρίου, 2017
ξερει κανεις το τηλεφωνο της γιατι αυτο στο προφιλ ειναι ακυρο
04 Φεβρουαρίου, 2017
Ακριβως ετσι είναι η ελενη ,την ειχα παρη πριν κανα δυο? περιπου χρονακια και ηταν όπως τα περιγραφης!! βλεπω δεν αλαξε καθολου.ευγε!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4