Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα τη φολα που εφαγα με Εμμα απο το γραφειο ημουν λιγο διστακτικος μπορω να πω,να ναι καλα ο PabloEscobar για την κριτικη του,που με επεισε αλλα και εκεινος ο μεγαλος εθνοσωτηρας-ηγετης PabloEscobar που εκανε γνωστη την Κ(ω)ολομβια Μεγάλο χαμόγελο σε ολοκληρη τη γη,αμα δεν υπηρχε αυτος ο ανθρωπος δεν θα υπηρχε αυτο το υπεροχο κρατος!!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Το μωρο ηρθε σπιτι μου,με το που βγηκε απο το ασανσερ εσκασε ενα χαμογελο και συνεχισε να προχωρα προς την πορτα του σπιτιου μου..
Η εμφανηση της ηταν υπεροχη-γκλαμουρ,απο κοντα ειδα και τις γκριζες ματαρες της Έρωτας
Εξω παγωνια και βροχη απ'οτι μου ειπε και της λεω κατι τετοιες ωρες αγαπαω το σπιτακι μου Ντροπή μου λεει και γω τωρα που το λες (θερμοκρασια σπιτιου στους 22 βαθμους) Κουλ
Εκατσε μαζι μου στον καναπε,της προσφερα νερο και ουισκι(μαυρο τζονι Σπασίκλας)δεν εκανε κινηση να ακουμπισει το ποτηρι και με πλακωσε στα βαθεια γλωσσοφιλα,σιγα σιγα πηγαμε και προς το κρεβατι...
Πιπα για οσκαρ,τον καρφωνε βαθεια στο στομα της αλλα δεν μπορουσε να τον βαλει ολο μεσα(σας υπενθυμιζω το μπουρι του Νωντα Ματάκι)παραυτα η πιπα της ειναι για σεμιναριο,πηγε και στα @@ και εκανε και ενα περασμα με τη γλωσσα της ποιο κατω(για τους μερακληδες) Εμμμμ
Στο σεξ ηταν ακουραστη και σε καποια φαση που την ειχα στη σταση καμμενος(απιστευτη θεα εχει η κωλαρα της Γλώσσα)μου λεει βαρα ποιο γρηγορα αμα θελεις..
Την ρωτησα αμα θελει το σπερμα μου και μου απαντησε,κοιτα να δεις εχω φαει μεσημεριανο αλλα θελω και ενα επιδορπιο Προσκύνημα θεεικη ατακα,εβγαλα την καποτα,τον πηρε στο στομα,τον καρφωνε στο λαρυγγι της και επιασε το χερι μου και το εβαλε στο κεφαλι της για την πιεζω να τον παρει ποιο βαθεια Έρωτας καπου εκει εχυσα,οπου η γλωσσα της πηγαινε δεξια κι αριστερα και τα χυσια μου σταζαν εσωτερικα του λαιμου της Ναι!
Τον εβγαλε απο το στομα της και μου εδειξε οτι το στομα της ηταν αδειο και μου ζητησε να παει στο μπανιο να φρεσκαριστει,οταν επεστρεψε καθισαμε για το ποτο,με ρωτησε για να καπνισει και καναμε μια υπεροχη κουβεντα.

Στην τελικη εικονα το μωρο ειναι πανεξυπνο,αριστα Αγγλικα(ειπαμε και λιγα Γαλλικα Έρωτας)εχει και γαμω τα σωματα,η κωλαρα της ειναι ποιημα και ενα ακομα συν ειναι οτι οταν μου ζητησε τα λεφτα(στην αρχη)της λεω 140 ειναι(τοσο γραφει στο σαιτ)μου λεει οχι ειναι 120 αλλα αμα θελεις μπορεις να μου δωσεις εσυ κατι σαν εξτρα(φυσικα με χιουμορ το ειπε)
Μπραβο στο γραφειο,οπου η συνεννοηση μαζι τους ειναι πολυ καλη και ευκολη Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.218
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, panos877, FILOXENOUMENOS και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2017
Βλέπω τα βρήκες με τον Muhammad, δεν τον κράζεις πλέον. Εύγε, πάντα καλές συνευρέσεις....
31 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που και που,εχει καλα κομμάτια ο μουχαμαντ μας Μεγάλο χαμόγελο
02 Φεβρουαρίου, 2017
Μια "τουφεκιά" βάρεσες ; έτσι προέκυψε η έτσι συμφώνησες ;
03 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια βάρεσα,αν και είχα χρόνο για δεύτερη,δεν θελω ουτε να ζορίζω τον εαυτό μου ουτε να χαλάω την όλη εικόνα με δεύτερη φορα η οποια δεν θα πετύχει η δεν θα τελειώσει,οποτε ειναι καλυτερα να κάτσεις και να μάθεις ορισμένα πράγματα απο τα κορίτσια μετα,φυσικα αυτη ειναι γνώμη μου Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4