Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 16 10
Call-Girls 27517
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπριγκίτε Νίλσεν τη χαρακτήρισε συναγωνιστής σε προηγούμενη κριτική. Προσυπογράφω και προσθέτω ότι είναι μια kinky Μπριγκίτε Νίλσεν υποτακτικής ψυχολογίας. Κάτι που θέλω να τονίσω στους υποψήφιους μπουρδελιάρηδες είναι να μη την προτιμήσουν αν φοβούνται τις ψηλές/νταρντάνες γυναίκες. Αν όμως γουστάρετε αυτό το σωματότυπο, τα milf και όρεξη για μερακλίδικο σεξ, ορμάτε. Την έκλεισα για 1,5 ώρα στο bill και ευτυχώς ήταν αρκετή. Ηρθε στην ώρα της, ήταν σε άλλο συναγωνιστή σε άλλο δωμάτιο του ίδιου ξενοδοχείου. Δυστυχώς ήρθε άβαφτη και αυτό μάλλον δεν είναι υπέρ της διότι αν και δεν είναι άσχημη τα σημάδια του χρόνου δε κρύβονται. Σωματικά είναι κορμάρα για την ηλικιά της με φοβερές καμπύλες, σιλικονούχους βύζους και ρώγα που βγάζει μάτι. Δεκτική σε κατευθύνσεις και χειραγώγηση. Καλή πίπα με γλωσσική εξερεύνηση ευρύτερων περιοχών του κορμιού. Ο πρώτος γύρος πραγματοποιήθηκε στη δουλεμένη και ευκόλως προσβάσιμη πίσω τρύπα της. Τελείωμα στο πρόσωπο που τα παίρνει αδιαμαρτύρητα. Μπανάκι και από τους δυο και δεύτερος γύρος στο ίδιο μοτίβο. Γενικά, θα έλεγα ότι ήταν μια χορταστική συνάντηση που δε μου άφησε κανένα παράπονο. Φυσικά και θα την ξαναδώ όταν έχω διάθεση για έντονο σεξ. Το κόστος της είναι καλό αλλά εκτιμώ ότι πρέπει να δώσει δώρο το πρωκτικό σε προγράμματα μεγαλύτερα της μιας ώρας γιατί ο ανταγωνισμός είναι σκληρός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.684
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Kimi13, Zafko131313 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού