Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προλάβετε γιατί το κορίτσι φεύγει Δευτερα!!!!!!!!!

Έκτη φορα στην ελλάδα και μονο 2 κριτικές....έτσι φίλοι μου δεν γίνετε δουλειά...

Αρχικά θα έπαιρνα ένα μωρό από άλλο πρακτορείο ευτυχώς μας έσωσε ένας φίλος που είχε την καλοσύνη να ενημερώσει μέσω του site και όχι απλά να συλλέγει πληροφορίες...

Λοιπόν πιτσιρίκι ορεξάτο, καυλωμένο για ότι είδους sex θέλει ο καθένας, ο προηγούμενος ήθελε γκάζια, εγώ αγάπες! Ότι θες κάνει!!!

Δεν θα μείνω στου sex γιατί ο καθένας την βλέπει διαφορετικά! Θα αναφερθώ στην εμφάνιση που είναι το βασικότερο ζητούμενο. Το κορίτσι είναι μπαμπάτσικο...βυζαρες φυσικές με τεραστια ρόγα...πρόσωπο κουκλίστικο...έχει τα κιλάκια του...οι μοντελοπνιχτες μακριά...εμενα μου θύμισε λίγο Lindsey Lohan στο ποιο γεμάτο...

πεντακάθαρη με όμορφη λευκη επιδερμίδα

Προσοχή σε οποιον δεν αρέσουν τα tatouaz μακριά...εγώ επειδή είμαι βαμμένος πατόκορφα δεν με χάλασε...μιλάει πολύ καλά Αγγλικά και επικοινωνείς χωρίς ντροπές και χάσιμο χρόνου!!!

Στα αρνητικά : είναι 21 αν δεν προσέχει σε 4/5 χρονια θα είναι εκτος αγοράς λόγο κυβικών......

Εγώ όταν ξαναέρθει θα την τιμήσω γιατί πέρασα καλά!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2017
Δεν της φαίνεται πάντως στις φωτό.... μπαμπάτσικη ε; μάλιστα, ενδιαφέρονμ ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1