Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτήν την περίοδο λίγες οι επιλογές αλλά η Michelle έδειχνε καλή .
Έχοντας διαβάσει και την κριτική του company of heroes , ήξερα τι έπρεπε να κάνω .
Στην ώρα της η νεαρά , με casual εμφάνιση ντύσιμο με τζιν κολλητό , μπότα ψηλή και μαύρο μπλουζάκι.
Τα αγγλικά της μέτρια , χαμογελάει συνέχεια και το ρεφάρει και είναι Μοσκοβίτισσα (κατά δήλωσή της ) .
Πρόσωπο υπέροχο για τα γούστα μου, με ματάρες και βλέμμα πονηρό αλλά και διστακτικό λόγω προφανούς απειρίας .
Το μαλλί όπως φαίνεται στην πρώτη φωτό φυσικό ξανθό ,ενώ ήρθε χωρίς σχεδόν καθόλου μακιγιάζ , παρά μόνο κραγιόν .
Αν και στις φωτογραφίες φαίνεται κωλαρού , έχει φαρδιά λεκάνη και μικρό κώλο , το βυζί σιλικόνη αλλά καλό στην αφή .
Γενικά το κορμί θέλει λίγη δουλίτσα αλλά το σκαρί είναι πολύ καλό και γενικά μου φάνηκε πιο λεπτή απ ότι στις φωτογραφίες .
Φιλί διστακτικό στην αρχή με λίγη γλώσσα , πίπα μέτρια με ελάχιστο ρούφηγμα που πλησίαζε την αερόπιπα .

Σε εκείνο το σημείο βάζω μπρος το σχέδιο .
Προς έκπληξή της την σταματάω , κάθομαι στην πολυθρόνα και της κάνω νόημα να έρθει .
Την έβαλα να κάτσει στα πόδια μου ,στραμμένη προς εμένα και για το επόμενα λεπτά χαμουρευόμασταν σε χαλαρό ρυθμό.
Όταν δε άρχισα να χαιδεύω και το μουνάκι της μας πήραν τα ζουμιά .
Είχε πλέον χαθεί η διστακτικότητα στο βλέμμα και έμεινε μόνο η ηδονή.
Το επόμενο δεκάλεπτο στο κρεβάτι σε ιεραποστολική στάση , με μαξιλάρι κάτω από τη μέση της , έσπρωχνα δίχως αύριο και αυτή όταν έκοβα φόρα
με γράπωνε από τα κωλομέρια και με τράβαγε όσο πιο μέσα μπορούσε .
Στο τελείωμα εμφανίστηκε πάλι η ερασιτεχνική πλευρά της , αφού φάνηκε ξεκάθαρα ότι το cif δεν το έχει και με βαριά καρδιά το υπέμεινε.
Στον δεύτερο γύρο και στα 4 πλέον ,έδωσε πάλι ρεσιτάλ βαθιάς διείσδυσης , ενώ όταν την βούτηξα από τον αυχένα παραδόθηκε εντελώς , η φάση γύρισε
σε PSE κι αυτή φώναζε και κάτι ρώσικα μαζεμένα .
Τελείωμα στην πλάτη και ο ιδρώτας να τρέχει ποτάμι από το έντονο αεροβικό πρόγραμμα .

Αυτή λοιπόν η συνάντηση με βοήθησε να επιβεβαιώσω 2 πράγματα .

Πρώτον το πόσο τυχαίο μπορεί να είναι να περάσεις καλά σε μια συνάντηση με μία συνοδό , αφού αυτό εξαρτάται από πολλούς γνωστούς παράγοντες
όπως διάθεση , κούραση , χημεία κλπ και σε κάποιους άσχετους , όπως πχ μία συνοδός μου είχε πει ότι έμοιαζα με πρώην γκόμενο και το γούσταρε.
Δεύτερο και σημαντικότερο , περνάω καλύτερα με ερασιτέχνιδες του αθλήματος .
Η ψευδαίσθηση λειτουργεί καλύτερα με άπειρες συνοδούς . Η ψευδαίσθηση του ποιος γαμάει ποιόν , ότι εγώ κάνω κουμάντο και εσύ ακολουθείς .
Αυτό λοιπόν το στοιχείο προφανώς μου προκαλεί αναστολές με "επαγγελματίες" ενώ με εξιτάρει με "ερασιτέχνιδες", το παραμύθι του δυνατού και της ανίσχυρης δηλαδή .
Ας είναι έτσι λοιπόν , εξάλλου όλα για το παραμύθι γίνονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, NikitasI, olotyxeros και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού