Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97941
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα και απο μένα.
Δεν έχω ξαναγράψει κριτική(γι'αυτο συγχωρέστε ατέλειες) για καμία κοπέλα αλλά θεωρώ οτι οφείλω να γράψω κάποιες,
πρώτα απ'όλα για τα υπόλοιπα μέλη του bou και κυρίως σε κάποιους που έδωσαν πληροφορίες για κάποιες κοπέλες
κατά καιρούς, και έπειτα στις κοπέλες.
Λοιπόν για την Ιωάννα, πρόκειται για μια γλυκιά κοπέλα κάπου μεταξύ 25 και 30. Έχει γλυκό πρόσωπο με εμφανή σημάδια ακμής
τα οποία όμως δε σε ξενερώνουν. Είναι ψηλή 1.70+ με ωραίο σώμα , στήθος 1.5 με ωραία ρώγα και πολύ ωραίο κώλο.
Είναι πεντακάθαρη με ντους πρίν στα ενδιάμεσα και στο τέλος. Στο social μια χαρά μπορείς να μιλήσεις για τα πάντα
δεν κοιτάει να σου φάει χρόνο , δεν κοιτάει ρολόι και δεν σε αγχώνει κατι πολύ βασικο.
Το κινητό χτύπησε μια φορά και μετά το έκλεισε.
Στα του αγώνα τώρα φιλί με γλώσσα τόσο βαθύ σχεδόν μέχρι το λάρυγκα να φτάνουν οι γλώσσες, πίπα απο τις καλύτερες που
μου έχουν πάρει με dt μπόλικο σάλιο και ρούφυγμα @@. Ότι στάση ήθελα cow girl , ιεραποστολικό, με τα πόδια στους ώμους
κλπ χωρίς μα και μου αλλά η καλύτερη στα 4 με θέα την κωλάρα της να την γαμάω και να βαράω σκαμπίλια σε αυτά τα κωλομέρια. τελείωμα μέσα της την πρώτη φορά (δεν κρατήθηκα) και στην κωλάρα της την δεύτερη.
Γενικά πέρασα μια πολύ ωραία ώρα θα ήθελα να δοκιμάσω και την πίσω τρυπούλα της αλλά τα +50 θεωρώ οτι είναι πολλά. Αν ήταν να δώσω 150
θα προτιμούσα κατι άλλο. Τα 100 δε μπορώ να πώ οτι δεν τα αξίζει αλλά vfm θα ήταν στα ίδια λεφτά με πρωκτικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
181
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 loco8, Ιάσωνας 40, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
Μου φαίνεται ότι θα το τιμήσω κι εγώ πολύ σύντομα!
11 Ιανουαρίου, 2017
Ξέρεις που μπορουμε να βρούμε το τηλεφωνάκι της;
11 Ιανουαρίου, 2017
σωστος ο φιλος το τελ που το βρισκω?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3