Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή συνάντηση με την όμορφη ιλονα σε καλτ χοτελ στην Λιοσίων έπειτα από εύκολη συνεννόηση με τo γραφειο.Εφτασε στην ώρα της ντυμένη κομψά και ταυτόχρονα προκλητικα.Η εμφάνιση της είναι όπως την βλέπετε στις φώτο,ψηλή γύρω στο 1.75 πρόσωπο με σλαβικά χαραχτηριστικα και ωραία χείλη,ηλικία γύρω στα 28-30 και το σώμα της αρκετά κάλο χωρίς κυτταρίτιδα η έξτρα κιλά.
Όταν μπήκε είχαμε σύντομο σοσιαλ μιας και τα αγγλικά της δεν είναι καλά και μετά μπήκε για μπάνιο για να φρεσκαριστει.Μολις τελείωσε βγήκε με μαύρες κάλτσες οι οποίες τις πηγαίναν πολύ, την έκαναν πιο καυλωτικη Γλώσσα. και με καύλωσαν πιο πολύ,έτσι ξεκίνησα να την γλωσσοφιλιαζω,να της γλύφω τα βυζιά της και να της τρίβω το μουνάκι το οποίο είχε υγρανθεί.Στην συνέχεια μου ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν υγρή βαθιά το έχωνε όλο μέσα στο στόμα ενώ εγώ της σφαλιαριζα με όλη την δύναμη μου το κωλαράκι το οποίο κοκκίνισε χωρίς να διαμαρτυρηθει καθόλου.Επισης μου εγλυψε τα μπούτια και την περιοχή ανάμεσα στους όρχεις και τον πρωκτο.Εγω την σταμάτησα όμως για να μην έχω πρόωρο τέλος και της είπα να μου βαλει καποτα να ξεκινήσουμε το σεξ με αυτήν στα 4 όπου το θέαμα της κωλαράς της ήταν άκρως καυλωτικο Ναι!,έτσι την γάμαγα γρήγορα και με όλη την δύναμη ενώ της έδινα σφαλιάρες στο κωλαράκι της και αυτή έβγαζε αισθησιακες κραυγουλες.Αλλα κουραστηκα σε αυτην την σταση και μου ξαναξεκινησε πίπα όπου τελείωσα μετά απο 10 λεπτά περίπου στο στόμα της στραγγιζοντας με χωρίς να αφήσει σταγόνα φτύνοντας τα στο μπανιο.
Ξανά ντουζάκι απ τους δυο μας,λίγη συζητησουλα την οποία την βρήκα ευχάριστη μιας και η κοπέλα έχει φιλικό χαραχτήρα παρόλο που τα αγγλικά της είναι ελάχιστα και ξεκίνημα δεύτερου γύρου με στοματικό ξανα στα 4 οπου τελειωσα μετα απο 5 περίπου λεπτά έντονου σφυροκοπηματος.
Συμπερασματικα η κοπέλα με ευχαρίστησε οσο καλύτερα μπορούσε,πειστευω οτι της αρεσει πιο πολυ το αγριο σεξ με μονο μελανό σημείο οτι δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού