Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58343
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρώτη φορά στον χώρο της Αλεξάνδρας.
'Οντως μιλ'αμε για ένα κορυφαίο κορμί, εάν εξαιρέσεις τα πλαστικά σκληρά βυζιά της των οποίων οι ρώγες κοιτάζουν πάντα τον ουρανό.
Η συνεδρία κανονίστηκε μετά από πολλά τηλέφωνα και μηνύματα, και τώρα που το σκέφτομαι, εάν και καταλαβαίνω την μυστικοπάθεια των δύο κοριτσιών, δεν άξιζε τον κόπο.
Έπιασα τον εαυτό μου να περιμένω κανένα 20λεπτο στον δρόμο να τελειώσει ο προηγούμενος συναγωνιστής. Κεφάλι σε τοίχο!
Στα της επίσκεψης...
Με καλωσόρισε η δεύτερη κοπέλα (milfαρα) που μου εξήγησε τα προγράμματα. To body to body το προσφέρει μόνο αυτή και προφανώς δεν το επέλεξα, αφού είχα πάει με σκοπό να πάρω Αλεξ. όπως και έγινε.
Στο δωμάτιο με περίμενε μια πετσέτα και αυτές οι γελοίες παντόφλες που μπαίνουν μέσα μόνο 3 ποδοδάχτυλα έαν φοράς 46... Προσοχή στο μπάνιο γλυστράει σαν πουτάνα, μην φάτε τα μούτρα σας!!
Μετά το μπανάκι ήρθε και ο τσολιάς-Αλεξάνδρα. Όμολογώ ότι είναι μούναρος, με έναν καταπληκτικό κώλο Προσκύνημα που τον ξεπουλαέι στα 50 ευρώ... Το αφεντικό τρελάθηκε που λένε! Γλώσσα
Κρίμα που ένας τέτοιος κώλος συνδιαζεται με μια τόσο ξυνή συμπερίφορα...
Μασαζάκι, πίπα βαριεστημένη, λίγο από πάνω και λίγο στα 4... Ξανά κρίμα για την αναμονή και την ξινίλα. Θα μπορούσε να ήταν το μόνιμο μου εάν δεν βαριόταν αυτό που έκανε.
Όσοι θέλουν κάτι ντόπιο ας πάνε, οι υπόλοιποι ας κοιτάξουν αλλού...
Καλά να περνάμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taksiarxis, fouxter, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2017
κατατοπισε μας , γιατι εψαξα ολο το bou και δεν βρηκα ακρη , μια ενδειξη ..... ευχαριστω προκαταβολικα
07 Μαρτίου, 2017
Φιλε καλημερα εχεις το τηλ. γιατι απο fb δεν με κανει add και δεν μπορω να επικοινωνισω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2