Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φίλοι συναγωνιστές θα ήθελα να σας περιγράψω όσο γίνεται πιο αληθινά αυτο που έζησα σήμερα.Είμαι από τους πελάτες που πέρνουν 8-10 call girl περίπου τον χρόνο πάνω κάτω.Δεν θεωρώ ότι είμαι από τα έμπειρα μέλοι που υπάρχουν στο forum(γιατί δεν είμαι Χαμόγελο) όπως επίσεις δεν γράφω πολλές κριτικές απο τις κοπέλες που πέρνω και ο λόγος είναι όχι ότι αδιαφορώ να βοηθήσω τους υπόλοιπους συναγωνιστές αλλά απλά δεν το έχω στο να περιγράφω τις εμπειρίες που ζώ στον γραπτό λόγο.Αλλά σήμερα θα κάνω μία εξαίρεση.Ο λόγος είναι μελαχρινός και λέγεται ilona.

Η συνάντηση έγινε με 2-3 μηνύματα με το γραφείο που αντικειμενικά έιναι το καλήτερο από όσα υπάρχουν αυτήν της στιγμή στο θέμα αξιοπιστίας τυπικότητας και φυσικά οι κοπέλες συνδιάζουν ομορφιά και καλό service έστω στο 80% των περιπτώσεων.
Η ώρα του ραντεβού ήταν αργά τα μεσάνυχτα.Με καλεί το γραφείο ότι η κοπέλα έχει φτάσει.Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μία μελαχρινή λάμψη να με τυφλώνει,κοιτάω και ξαφνικά ο πέος μου πετρώνει.... εμφανίζεται μέσα απο το σκοτάδι μία μελαχρινή καύλα με πρόστυχο πρόσωπο κάυλα σκέτη με πολυ ωραία χαρακτηριστικά ωραίο στόμα σκύλα σκέτη.Κοιτάω κοκαλομένος το σώμα της πάνω απο 1,70 περίπου 1.75(1,70 είμαι εγώ)ένα σώμα χωρίς καμοία υπερβολή λεπτό καλοφτιαγμενο φυσικό σώμα ,με φυσικά βυζιά σε καλό μέγεθος.Μπάινει μέσα εεε και γίνεται η μάχη στις θερμοπύλες....την βουτάω (καθώς -ο λεωνίδας- είχε πετρώσει),στα γλωσσόφυλα την κουτουπόνω άγρια την τραβάω μέσα στο δωμάτιο και με συνεχόμενα γλωσσόφιλα αρχίζω να με γδύνει και να την γδύνω κάποιες στιγμές άγρια και κάποιες αργά και αισθησιακά.Την βουτάω πάμε για μπάνιο συνεχίζουμε το κουτούπομα και τα γλωσσόφιλα μου κωλοτριβόταν η κάυλα σαν βεντούζα.Βγάινουμε απο το μπάνιο ξεκινάει πίπα deapthroat mouthfuck σε κατάσταση να ζαλίζομαι και να θολώνει η όραση μου με τελειώνει πάει ο πρώτος γύρος.Δεν πρόλαβα να χαλαρώσω με καύλωνε η φάτσα της ξανακαυλώνω μετά απο κατα 5 λεπτο και τότε για μένα .....αρχίζει η σκηνή που θα μπορούσε να είναι τσόντα.....Αφού με τσιμπουκώνει λίγο - και ο λεωνίδας- στέκεται όρθιος τότε τρελένομαι την βουτάω από τα μαλλιά την βάζω στα τέσσερα και αρχίζω να την σκίζω.... με το ένα χέρι κράταγα τα μελαχρινα μαλλιά σε κότσο και το άλλο βάραγα κωλομάγουλο δυνατά και ταυτόχρονα τη έσκιζα....και τότε μου λέει το εκπληκτικό...Ότι την γαμάω σαν σπαρτιάτης (εχω μούσι και γυμνασμένο σώμα ) και ότι είναι η φανατασιωσή της...καλά νομίζω ότι οποιοσδήποτε στη θέση μου θα καρακαυλωνε αν άκουγε κάτι τέτοια(ακόμα και αν ειναι μπούρδες Χαμόγελο ) και έτσι τελείωσε ο δεύτερος γύρος.Απο εκεί και πέρα μου είχε μέίνει κανα μισάωρο οπότε αφου ξεκουράστηκα λίγο την ξεκίνησα ενα ωραίο mouth fuck αντάξιο τσόντας μία άγριο μία ήρεμο μέτα δάκτυλα παντού γούσταρε και καυλωνε τρελά της έπαιζα το μουνί γρήγορα και έσκουζε απο την κάυλα της άρεσε.Τι άλλο να πω ρε παιδιά τα είδα όλα τελείωσα 3 φορές σε μιαμιση ώρα τρομερή εμπειρία έκλεισε το 2016 με τον καλύτερο τρόπο και εύχομαι το 2017 να έχει σε όλους μας τέτοιες δυνατές εμπειριες σαν αυτην που περιέγραψα(αλλά πάνω απο όλα υγεία ε?)
Ελπίζω να μην κούρασα παίδες η κριτική ανέβηκε αμέσως μετά την εμπειρία για να είναι φρέσκο....Είναι προφανές ότι υπήρξε απίστευτη χημεία με την κοπέλα αλλά πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει δοκιμή από τύπους που γουστάρουν.....η κόλασή τους να είναι μελαχρινή....


Πραγματικες Βαθμολογίες

Εμφάνιση (πρόσωπο) 8,5
Εμφάνιση (σώμα) 8,5
Γενική συμπεριφορά 9
Επικοινωνία 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9
Σχέση απόδοσης/τιμής 8,5

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
billaek21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
642
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, Jim25jim, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2017
Φίλε tom_tom δεν μπορώ να στείλω μηνύματα οπότε θα σου πω οτι η κοπέλα τα κάνει όλα πολύ καλά και αξιζει,μαζί με την εμφάνισή της είναι πολύ καλος συνδυασμός.κοιτα είναι πολύ δεκτική σε όλα γουστάρει σφαλιάρες στον κώλο αλλά φυσικά όλα με ένα οριο.
03 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγινε! ευχαριστω!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 111231
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2