Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262269
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε γενικές γραμμές, έχω πάει με ένα ικάνο αριθμό call-girls. Σπάνια θα πάω με την ίδια κοπέλα πάνω από δυο φορές. Ομώς με την Αννα έχω κλείσει διψήφιο αριθμό και είπα να γράψω μια ανασκόπηση των συναντήσεων μας. Εχώ πάει με call-girls ποιο όμορφα από την Αννα, ποιο καλές στο sex ή ποιο φανατικές στα θέματα υγειήνης σε βαθμό να σου σπάνε τα νεύρα. Ομώς η Αννα είναι άλλη κατηγορία. Στα ραντέβου της πάντα ακριβής. Δεν προσπαθεί να σου κλέψει χρόνο και σε όλη την ώρα του ραντεβού είναι μάχιμη. Δίνει όλες τις τρυπούλες με ευχαριστήση. Κάνει όλες τις στάσεις αδιαμαρτύρητα σε όλα τα έπιπλα του δωματίου. Στοματικό πολύ καλό με τελειωτικό στο στόμα (έχει την κακή συνήθεια να τα φτύνει στην μοκετα). Αν και δεν είμαι λάτρης του πρωκτικού τις μίσες φορές την έχω πάρει με καλή αίσθηση μέσα στην τρυπούλα της. Ερχεται με τα ρούχα που τις προτείνω να φοράει. Δεχεται τις προκλήσεις και οποιοδήποτε ρόλο της αναθέσω (γραμματέας, δάσκαλα, καμαρίερα, γειτόνισα...). Εδώ θέλει λίγο βελτίωση στην ηθοποιεία της, καθώς και στις ατάκες της. Το βασικότερο στοιχείο της είναι που με κάνει να την προτίμω συνέχεια, είναι το χαμογέλο της. Μπαινει στο δωμάτιο και το χαμογελό της φωτίζει όλο το δωμάτιο και μου φτιάχνει την διάθεση. Πάντα χαμογελάστη και ευχάριστη σε όλη την διάρκεια του ραντεβού. Τα αρνητικά: 1) έχει ανεβάσει λίγο τις τιμές της από τις πρώτες συνάντησεις αν και όχι σε ποσά που να με προβληματίζουν, 2) στα πρώτα ράντεβου όταν την έπαιρνα τηλέφωνο μέσα σε μια ώρα την είχα στο δώματιο. Τώρα βγάζει το καρνέ της για να δούμε πότε θα συναντηθούμε και 3) δεν κάνει ραντεβού πολυώρα/διανεικτέρευση κ.τ.λ.
Συνέχισε έτσι Αννα με το χαμογέλο στα χείλη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, anna110 τηλ,6948218501, manaras και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2016
100 με πρωκτικό ή λάθος;
25 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χωρίς συν 50 με πρωκτικό
25 Δεκεμβρίου, 2016
Σωστό είναι!!!!Σπασίκλας
Z
z4
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3