Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 25 10
Call-Girls 33395
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
είναι η δεύτερη φορά που συναντώ την Τίνα και νομίζω αν την 1η ήταν αρκετά καλη, τη 2η ΣΙΓΟΥΡΑ άξιζε μια κριτικη.

λοιπόν ηταν την Κυριακή που έιχε λιακάδα μες στο χειμώνα μετα απο καιρό και λέω δεν τη φέρνω μέρα να κάνει και βόλτα παραλιακά να γουστάρει και να ναι και ξεκούαρστη? Σπασίκλας bad idea! ερχεται όντως κατα τις 4,5 δε θυμαμαι και τη βλέπω (δεν είπε τίποτα βεβαια, αλλα) δεν έχει ξυπνήσει ακόμα. Τη φιλάω, στα όντως πολυ απαλά και σέξυ χειλάκια της και προσπαθει να ανταποδώσει φιλότιμα. Θες να πιεις κατι? ρωτάω. νερο μου λεει (νομίζω αν και μοσχοβίτισσα δεν πίνει αλκοολ!) Μήπως θες καφέ της κάνω? please μου λεει. ε , και από τότε όλα κύλησαν καλα. Πολύ καλα.

τεσπα συμπέρασμα 1: ¨οπως τη ρώτησα και μου πε (ειμαι λίγο νιούφης σε αυτά), φιλική συμβουλή όχι ραντεβου πριν τις 6-7, τα περισσότερα κορίτσια ακόμα δεν είναι για δράση
συμπέρασμα 2: η Τίνα προσπαθεί να ανταποκριθεί ούτως η άλλως, αλλά αν τη βοηθήσεις θα γουστάρει πολύ περισσότερο

Λοιπόν τώρα πρόσωπο βρίσκω ότι έχει πολύ καλό και σωμα για 9αρι (αν δεν σε πειραζουν κατι φλεβίτσες στους βύζους που όμως στεκονται πολύ καλα). Από επικοινωνία που λένε τα παιδιά, ναι μεν δε μιλάει και πολύ αγγλικά (γενικα νομίζω δε μιλαει κ σα χαρακτήρας), αλλά όμως καταλαβαίνει αγγλικά, οπότε μια χαρα συνεννοείσαι, καθότι και πρόθυμο κοριτσάκι γενικά. Από ντύσιμο ήρθε απλά ντυμένη επειδη έτσι το ζήτησα, αλλά όταν της πρότεινα έβαλε κάτι ζαρτιέρες κι έγινε τούμπανο. Ειπαμε έχει πολύ σέξυ σώμα.

Μετά τον καφέ την κερναω και μια πίπα έναρξης που τη δέχτηκε με την ίδια όρεξη με τον καφέ. Την ξαπλώνω καναπεδάτα και την τρώω σιγά σιγά ολόκληρη μεχρι που μου κατάβρεξε όλο το hipsterομούσι μου. Κουλ
ε μετά από αυτό της λέω, now i want to fuck your mouth ... gently! hahaha πεφτει στα γόνατα και ξεκινάει δουλίτσα χωρίς δυσανασχέτηση παρότι την πίεσα αρκετά. sorry Tina!

Ακολούθησαν 2 γύροι όπου τα είχαν όλα, πολλές στάσεις όπου συμμετέχει καλά, πίπα ακούραστη σε όλες τις στάσεις, 69, κλπ. στο τελος τα πήρε και όμορφα όμορφα στο στομα χωρίς βιασύνες σαν καλο κορίτσι. Έρωτας

Γενικά νομίζω είναι πολύ εμπειρη σε όλα τα σχετικά με το αθλημα (ειναι και στρίπερ χορέυτρια) π.χ. στη μπανιέρα που μπήκαμε εκανε ενα πολύ καλό μασάζακι με χέρια και πόδια. Καπέλο
Το μόνο μειονέκτημα που μπορώ να πω είναι ότι ιισως κάποιες φορές φαίνεται λίγο πιο επαγγελματίας και ίσως είναι αργη στο να διαβάσει τι θέλεις ΑΛΛΑ αμα της το δείξεις η της δώσεις καμιά οδηγία ακολουθεί με πολύ όρεξη (κ πολύ τέχνη), οχι αγγαρεία.

Plus γενικά φαινεται να της αρέσει το σεξ και να γουστάρει και η ίδια! Οπότε σε συνδυασμό με πολύ δυνατή εμφάνιση, είναι ένα πακέτο που αξίζει να δοκιμάστεί ως τυπικό προιόν του Ξανθού Γένους! Ναι!

Βαθμολογία πραγματική : Συμπεριφορά 8, διάθεση 9, Σχεση τιμής 8 αρακι

εννοείται συννενόηση με γραφείο, απλά άψογη. Well done guys

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, makhswrx, laiono13 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού