Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την μεγκαν συναντήθηκα έπειτα από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο σε χοτελ της επιλογής μου.Η κοπέλα έφτασε ακριβώς στην ώρα της ντυμένη κομψά και μοντέρνα.Η εμφάνιση της είναι ακριβώς όπως την βλέπετε στις φώτο.Λιγες συστάσεις στην αρχή και ξεκίνημα με βαθιά γλωσσοφιλα,χαδια και χαμουρεμα.Τα προκαταρκτικα διήρκεσαν αρκετά λεπτά δίνοντας την αίσθηση μου ότι είμαι με την κοπέλα μου,μάλιστα μου τούρλωνε την κωλαρά της σε διάφορες στάσεις για να με καυλώσει ακόμα πιο πολύ το οποίο το κατάφερε στο μέγιστο.Ετσι ξεκίνησε μια υπεροχή πίπα με ντιπθρουντ παιχνίδια με την γλώσσα της στην βάλανο μου και στα μπαλακια.Στην συνέχεια την γάμησα σε ιεραποστολικη στάση όπου συμμετείχε με κραυγές και με χαδάκια στην πλάτη μου,όπως ήταν αναμενόμενο τελείωσα σε αυτήν την σταση.Κουβεντουλα για διάφορα θεματα στα αγγλικα τα οποια τα κατεχει σε γενικές γραμμές και στην συνέχεια ακολούθησε μασαζακι απ αυτήν το οποίο το κατέχει πολυ καλα , ξανα πιπα και τέλος στην πλατη της.Ετσι περασε η μια ωρα ευχαριστα με μια μουναρα η οποια κανει τα παντα για ευχαριστησει τον πελατη.Επομενος στοχος απ το γραφειο η φιλη της αν ειναι καλη και αυτη θα ακολουθησει ντουο ΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού