Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 2 10
Call-Girls 7882
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Φίλοι συναγωνιστές και μη ,η χειρότερη εμπειρία μου απ όλες και πιστέψτε με οι εμπειρίες είναι αρκετές. Το κορίτσι ήρθε στην ώρα του και είναι το μόνο καλό που μπορώ να πω για αυτό το "πράγμα". Μπήκε μέσα ένα άσχημο με σπυριά και ακμή τίγκα παστωμένη στο πρόσωπο με μέτριο σωματάκι και τα βυζάκια του πεσμένα καθώς η επεξεργασία των φωτογραφιών καλά κρατεί. Στα του αγώνα ενώ στο site του ΑthensDiva έλεγε ότι κάνει ελεύθερο στοματικό , αυτή έλεγε ότι κάνω κάποιο λάθος και μάλλον το διάβασα αλλού και διάφορα άλλα. Επίσης έλεγε για φιλιά και φιλιά δεν είδαμε, ευτυχώς δηλαδή εδώ που τα λέμε , ύστερα καβάλησε το άλογο και άρχισε να κουνιέται μηχανικά τελείωσα και εγώ και της είπα να φύγουμε προφανώς δεν υπήρχε λόγος να κάτσε κι άλλο. Μίλησα με το γραφείο και η κοπέλα θα πάρει πόδι απ ότι μου είπαν και με ευχαρίστησαν για το feedback γιατί προφανώς και είμαι πελάτης και με ξέρουν. Αυτά σύντροφοι μόλις πέταξα 130+30 το ξενοδοχείο αλλά καλά να μαστε να αφήνουμε και καμία κριτική για το επόμενο θύμα αν και δεν νομίζω να ξανα εμφανιστεί πουθενά. Κατα τα άλλα το γραφείο άψογο και η συννενόηση άψογη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimchair, kwstasxal, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2016
Μπραβο φιλε για την κριτικη. το γραφειο ελπιζω τα λεγομενα τα δικα σου να τα παρει σοβαρα γιατι αυτα που τους ελεγα εγω για καρλα δεν τα ειχαν παρει και 2 φορες την εβαλαν και 2 φορες την εβγαλαν... κριμα για τα χρηματα ομως ολοι εχουμε φαει τις φολες μας...
12 Δεκεμβρίου, 2016
Και μπάζο δηλαδή και μηδέν υπηρεσίες Κεφάλι σε τοίχο!
12 Δεκεμβρίου, 2016
Συναγωνιστη μου σου εκανε ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟ φαουλ και την αφησες στον αγωνιστικο χωρο ????? ΚΟΚΚΙΝΗ και στον παγκο για να μαθουν να σεβονται τα ΠΑΛΤΑ............
B
Bronson81
12 Δεκεμβρίου, 2016
Κρίμα, πεταξες τόσα χρήματα στα σκουπίδια, έπρεπε να την είχες σουταρει από τη πρώτη στιγμή.
13 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την βγάλανε επιτόπου φίλε μου Χαμόγελο
T
Tavleros
14 Δεκεμβρίου, 2016
Την φόλα την έφαγα και εγώ Κεφάλι σε τοίχο! με την πρώτη ευκαιρία θα γράψω λεπτομέρειες
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6