Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36272
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τιτλος της κριτικής εχει σχέση με μια παλαιώτερη συνάντηση με την εν λογω κυρία σε διπλο με την Vanessa
Τοτε αραχτος στον καναπε με το ποτακι και αγκαλιτσα με την Vanessa η Gyuzel ηταν στα γονατα μπροστα μου και εκανε πρακτικη στο φλαουτο η ομποε Χμμμ; θα σαας γελασω και δεν το θελω ...
Ρωτησα την Vanessa αν αυτή την εμαθε και μου απαντησε όχι είναι Natural talent
Πιπα της μεγαλης Ρουμανικης σχολής ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

αναλογιζόμενος όλα αυτά και μιας και ειχα κολησει στη Λαρισσα λεω δεν παιρνω τηλεφωνο το μωρο μπας και δουμε θεου προσωπο

Αφιξη στην ωρα της ντυμενη στην πενα με ένα φορεμα που τονιζε τα πολύ ομορφα ( φτιαγμένα ) 3ρια μπαλκονια...

Αγγαλιές φιλία μιας και εχουμε βρεθει και ποιο παλια και αρχιζουν οι εκπλήξεις όταν ανακαλύπτω στο αρχικο μπαλαμουτιασμα ότι δεν φοραει βρακακι ...

Ο μικρος χαρηκε τοσο πολύ που σηκωθηκε αμεσως όπως πετάγονται οι γεροι Γερο-μύστης Γερο-μύστης στην τραπεζα όταν είναι η σειρα τους για να παρουν τη συνατξη Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μετα τα τυπικα ..ΈρωταςΈρωτας το στοματακι της βρεθηκε να περιποιείται τα μεζεα του υπογαστρικου μου συστηματος ( ταδε εφη Ζουραρης ) η τελεια τεχνικη σε συνδιασμο με φόρτωμα αρκετων ημερων εφεραν την ληξη του πρωτου γυρου σχετικα συντομα

Social time ώστε να ανακαμψει ο γεροντας ... και ένα από εκεινα τα γαμημενα τηλεφωνα που πρεπει να απαντησεις με υποχρεωσε να σηκωθω απ το κρεβατι του πονου ....ΣπασίκλαςΣπασίκλας

οση Ωρα εγω μιλαγα η μικρα θεωρησε σκοπιμο να ανοιξει το ποδαράκια της και να μου δειχνει ποσο ωραια ξερει να χαιδευει το τριανταφυλακι της
Και ενώ η άλλη πλευρα δεν ελεγα να κλεισει το γαμωτηλεφωνο πλησιασα και βοηθουσα και εγω με το χερακι μου

όταν τελειωσα το τηλέφωνο θεωρησα σκοπιμο να επιθεωρησω απ οσο γινεται ποιο κοντα την ¨περιοχη "

ωφειλο να ομολογησω ότι εκτος από πεντακαθαρο ηταν και νοστιμωτατο ...

ε τα υπολοιπα μπορειται να τα φανταστεί κανεις ... ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Το τελος αυτή τη φορα , δυστυχως για την μικρα αργησε να ερθει και αφου είχαμε δοκιμασει το μισο καμα σουτρα το τελος ξαναρθε στο στοματακι της

Παρα την αρχικη προθεση να δοκιμάσω το κουλουρακι της ..μου ξεφυγε ,,δεν πειραζει μιαν άλλη φορά

Επειδή καποια πραγματα είναι καθαρα υποκειμενικα αλλα εγω θα τα πω ..το μωρο είναι super , και από τοτε που εβαλε και βυζια ακομα ποιο super ..
Μιλαει πολύ καλα ελληνικα , δεν λεει όχι σε κατι και σε πολύ λογικη τιμη για την εμφανιση και το πακετο

Σταθερα για μενα στο τοπ 3 τα τελευταια χρόνια

καλα να περνατε ολοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, spipis71, PSAXTIRI και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2016
πρέπει να μην έκλεισε μπούτι η γκιουζέλ αυτές τις μέρες στη νύφη του θερμαϊκού, σάββατο και τρίτη που έστειλα από νωρίς fully booked.
M
mars_ch
10 Δεκεμβρίου, 2016
Δίνει κουλουράκι?? Χμμμ;
Γιατί στις προσφερόμενες υπηρεσίες δεν αναφέρει κάτι τέτοιο!! Εμμμμ
10 Δεκεμβρίου, 2016
Αγαπητέ συμφωνώ απόλυτα μαζί σας!
15 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βεβαίως και δινει κουλουράκι και όπως λεει της αρεσει κιολας ..φυσικα με +50
E
Excalibur
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4