Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.2 2 10
Call-Girls 16440
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την κοπέλα αυτή ήθελα καιρό να συναντήσω, αλλά δεν μπορούσα να την πετύχω, διότι όλο αλλάζει το πρόγραμμά της (και αυτό δεν είναι τυχαίο).
Τελικά σήμερα τα κατάφερα. Ευτυχώς έκλεισα μισή ώρα. Έκατσα 15 λεπτά και έφυγα άρον άρον. Εύκολη συνεννόηση με μερικά μηνύματα, όπου της έγραψα ότι θα πάω καθαρός.
Το γνωστό αυτοκρατορικό και εχέμυθο ξενοδοχείο με το άνετο πάρκινγκ.
Άνοιξε την πόρτα, σκοτάδια βαθειά, και είναι σαφώς μετριότατη στο πρόσωπο, με πολλά παραπανίσια κιλά (+20), όχι πιασίματα και βυζιά να χαίρεσαι, αλλά κοιλιά και μπούτια.
Κάποια στιγμή μας κοίταξα στον καθρέπτη και εγώ ήμουν σαφώς πιο ωραίος.
Και δεν ήταν φρεσκοπλυμμένη, μάλλον από χθες το βράδυ είχε να πλυθεί, καθώς ήμουν το πρώτο ραντεβού της ημέρας.
Πίπα κανονική, βαθειά, σάλιο, λίγο χεράκι, μερικές στάσεις (όχι αυτή από πάνω, κινδυνεύετε, ούτε ιεραποστολικά, το πρόσωπο δεν είναι το δυνατό της σημείο, το οποίο δυνατό σημείο δεν υπάρχει),
βγάζω το προφυλακτικό,
της λέω προτιμώ πίπα,
ξαπλώνω, γλύφει, της λέω θα τελειώσω,
μου λέει, όχι στο στόμα, αλλά στο πρόσωπο,(ενώ στο σάιτ λέει καμ ιν μάουθ)
και συνέχισε με το στόμα της και το χέρι της και τα σπέρματα πέσαν εδώ και κει, και πάνω μου, (άει στο διάολο, όταν σε 15 λεπτά βγάζεις μεροκάματο πρέπει να σέβεσαι τον άλλο),
και σταμάτησε και μερικά δευτερόλεπτα πιο νωρίς απ' ότι έπρεπε και αμέσως πετάχτηκε και πήγε στο μπάνιο. Έλεος.
Μετά από λίγα λεπτά σκουπίστηκα και έφυγα και εγώ.
Υπηρεσίες των 20 ευρώ σε καλό ξενοδοχείο. Ευτυχώς πλήρωσα μόνο μισή ώρα.
Πόσοι μαλάκες πηγαίνουν με αυτήν την κάτω της μετριότητας και δεν γράφουν κουβέντα;
Ήθελα να μάθω αν είναι μια ωραία Ελληνίδα πουτάνα, πλήρωσα και έμαθα ότι είναι το ένα από τα τρία, Ελληνίδα ναι, ωραία όχι, δεν κάνει για πουτάνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
pezoporos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2.930
Πόντοι:
786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Apollo64, Ντουνταράς, Διαγραμμένο μέλος 215434 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2016
Αγαπητε pezoporos ευχαριστούμε για την κριτική μόλις πριν λιγο εστελνα μυνημα για να μεταβω στο "μέγαρο",,,,, με έσωσες....απορώ αν περνάει κάτι αξιόλογο απο αυτην την πολη...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1