Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 25 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα την τυχη να περάσω τη εφηβεία μου στην ρομαντική δεκαετία των 80’ ,τοτε που τα παιχνίδια παίζονταν στο δρόμο, η μουσική γεννιόταν και δεν αντιγραφόταν, το φλερτ ειχε ηχο και μυρωδιά, το σεξ είχε προσμονή και για αυτό έδινε μεγαλοπρέπεια στη μαλακία της φαντασίωσης ,και όπως έλεγε ο καλλιτεχνης Γιώργος Μαρίνος «αν πετύχει η μαλακία τυφλά να χει το γαμήσι».
Θα μου πειτε τώρα τι σχέση έχουν όλα τα παραπάνω με τον τίτλο και πολύ περισσότερο με το ραντεβού μου. Υπομονή, όλα έχουν σχεση μεταξύ τους αρκεί να ψάχνουμε μέσα μας να βρούμε την αιτία που τα δημιούργησε εξ αρχής .
Παρά την έντονη σεξουαλική μου ζωή των τελευταίων 30-35 χρόνων πάντα μεσα μου υπήρχε προφανώς ο ρομαντισμός των 80’s, και έβλεπα κάθε μου ερωτική συνεύρεση επί πληρωμή η όχι, με την ίδια ακριβώς αθωότητα της εφηβείας μου. Από την Μαργαρίτα στο Νέο Κόσμο όταν εγώ ήμουν 16 και εκείνη 22 που φώναζε Αύγουστο μήνα στις 3 το πρωί με ανοιχτές μπαλκονόπορτες «σκίσε μου τον κώλο ψωλαρά μου χύυυυυυυυυνω», μέχρι την Σάρα στα βαθιά μου 40 και εκείνη στις αρχές των 20 να μου φωνάζει «σλαπ μι μάι ντάντι ,αι γως νοτι τουντέι»… Μπορεί σε κάποιους να φανεί περίεργο αλλά και την Μαργαρίτα και την Σαρα ήθελα να τις παντρευτώ για διαφορετικούς προφανώς λόγους την κάθε μια…
Κάπως έτσι στην μπουρδελιάρικη και μη, ζωή μου βρέθηκα με 3 γάμους, 2 παιδιά κάνα δυο ξώγαμα, 2 αρραβώνες και 3 πολύχρονες συγκατοικήσεις, όλα αποτέλεσμα της ρομαντικής δεκαετίας των 80’s και πάντα για τον ίδιο λόγο. Μετά από κάθε καλό γαμήσι (η και κατά την διάρκεια) σκεφτόμουν «με παντρεύεσαι?» Είναι τελικά αλήθεια πως μετά το σεξ χαλαρώνεις και σου βγαίνουν εύκολα όλες οι ενδόμυχες σκέψεις σου, για αυτό αργότερα κατάλαβα πως πρέπει να προσέχω και να πηδάω συγκεντρωμένος σκεπτόμενος απλά πως το κοινό μας μέλλον θα πρέπει να περιλαμβάνει αυτή την μοναδική άντε το πολύ μιάμιση ώρα…
Όλα αυτά τα τηρούσα ευλαβικά μέχρι χθες λοιπόν για να επανέλθω, και για να ακριβολογώ μέχρι την στιγμή που η Λουίζα καβάλησε πάνω μου στον διθέσιο μαύρο δερμάτινο καναπέ φορώντας μόνο ένα διάφανο ριχτό ρομπάκι ακουμπώντας αισθησιακά τα χείλη της επάνω στα δικά μου, παίρνοντας με το χέρι της τον ήδη όρθιο nitro της οδηγώντας τον βαθιά μέσα της μέσα στην ζεστασιά του φιλήδονου κορμιού της … «Με παντρεύεσαι?» σκέφτηκα ξανά και ξανά ,καθώς εκείνη με περίτεχνες κινήσεις λικνιζόταν επάνω μου και κράταγα τα χείλη μου σφιχτά μην το ξεστομίσω, ώσπου με μια κίνηση σηκώθηκα έχοντας την ακόμα πάνω μου, την ακούμπησα ανάσκελα στο στρογγυλό κρεβάτι και έσκυψα να την πάρω στο στόμα μου σφραγίζοντας τα χείλη μου με το αιδοίο της … «σκάσε και γλύφε βλάκα» είπα στον εαυτό μου …
Τελικά εμείς οι άντρες της δεκαετίας των 80’s ,όσα χρόνια στο κρεβάτι να περάσουμε και παρ’ όλες τις σεξουαλικές ταλαιπωρίες που μας προκάλεσε ο εφηβικός ρομαντισμός μας , θα παραμένουμε παντοτινοί εραστές της εφηβείας μας …

Καλές γιορτές σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mesoremes, TurboLover και 85 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2016
Φίλτατε NITRO, τα γραπτά σου δεν είναι για εδώ... Για παρουσίαση βιβλίου στη Στοά Πεσμαζόγλου είναι... Καπέλο
08 Δεκεμβρίου, 2016
Μπραβο για το κειμενο, μπραβο για ολα,μπραβο που ζεις την ζωη σου με ολο σου το ειναι
08 Δεκεμβρίου, 2016
πόσο σε καταλαβαίνω!!!!!
Καπέλο
08 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε νιτρο χαιρομαι να διαβαζω τις κριτικες σου,respectΠροσκύνημαΠροσκύνημα
08 Δεκεμβρίου, 2016
Πόσο σε καταλαβαίνω.!!!

Χαμόγελο
08 Δεκεμβρίου, 2016
Μας γάμησες την ψυχολογία με τις αναμνήσεις, έτσι είναι, να περνάς πάντα καλά.
08 Δεκεμβρίου, 2016
Είχα την ίδια τύχη να ζήσω τα 80's, η κριτική σου ήταν συγκινητική.
08 Δεκεμβρίου, 2016
φοβερή γραφή! respect!
08 Δεκεμβρίου, 2016
Ρε Δασκαλε εκανες φαουλ !!
οχι ρε συ τρεις γαμους
Αντε την πρωτη φορα παντρευεσαι απο ερωτα
Την δευτερη απο ελλειψη μνημης
Την τριτη?
Νασαι παντα καλα να διαβαζουμε τις κριτικες σου
08 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παλιοσκυλο !!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3