Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 16 10
Call-Girls 27580
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάποιες φορές έχω «όρεξη» για συνεύρεση με πιο ώριμες κυρίες απ’ ότι συνήθως . Σκέφτηκα λοιπόν να συναντήσω την Sasa, η εμφάνιση της οποίας μου έκανε κλικ, για mature (δεν λέω milf γιατί δεν ξέρω αν είναι μανούλα). Βέβαια υπάρχει πάντα η πιθανότητα να έρθει κάτι διαφορετικό από αυτό που βλέπεις, ειδικά σε μεγαλύτερες ηλικίες, αλλά έχω μάθει να το κοντρολάρω αυτό. Απλά την διώχνω…
Sasa λοιπόν. Κοπέλα από Λευκορωσία με μια δεκαετία παραμονής σε Θεσσαλονίκη και πέρασμα από στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα εκεί. Κατέβηκε στην Αθήνα για να «ανοίξει» τον κύκλο εργασιών της…
Ηλικία 40-43. Το πρόσωπό της είναι(σε χαρακτηριστικά) ακριβώς όπως στην κοντινή photo, αλλά το photoshop έχει εξαλείψει τις ρυτίδες της ηλικίας. Όχι τίποτε υπερβολικό όμως, για την ηλικία της το πρόσωπο είναι ΟΚ. Το σώμα είναι αυτό που βλέπετε στις photos και για την ηλικία της είναι super. Ψηλά πόδια, κωλάρα και καθόλου κοιλιά. Επίσης καθόλου ραγάδες και κυτταρίτιδα, βασικό για mature.
Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο κολλητό mini φόρεμα και μπότες μέχρι το γόνατο. Όταν έβγαλε το φόρεμα (περίπου 1.5 λεπτό απ’ όταν μπήκε) εμφανίστηκε ένα see through ολόσωμο κορμάκι Ναι!. Καθαριότητα σε όλα ΟΚ. Πολύ φιλική και ακομπλεξάριστη (πολλά τα χιλιόμετρα άλλωστε Μεγάλο χαμόγελο). Social OK, αν συνυπολογίσετε ότι κράτησε περίπου 2 λεπτά. Μετά δέχθηκα επίθεση σε κύμματα…
Στον αγώνα : DT και MF ασταμάτητο μέχρι δακρύων. Γλωσσόφιλα και γλειψίματα από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Στο sex, τα πάντα όλα με μεγάλη θέληση και σε ρυθμούς απογείωσης. Η κοπέλα είναι 100% εκεί και κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει. Συμμετοχή σε οποιαδήποτε στάση της ζητηθεί. Λόγω και του strip τα ανοίγματα που έχει είναι εξαιρετικά. Ασταμάτητο sex από το πρώτο έως το τελευταίο λεπτό.Δάχτυλα παντού. Πρωκτικό, το άφησα για την επόμενη φορά. Το μόνο αρνητικό που βρήκα είναι ότι στην αρχή είναι λίγο υπερβολική σε εκφράσεις και βογγητά (είπαμε πολλά τα χιλιόμετρα).
Συμπερασματικά : Mature βγαλμένο (σε εμφάνιση και συμπεριφορά) από καλής παραγωγής hard core πορνοταινία. Ότι καλύτερο έχω συναντήσει σε ηλικία άνω των 40 τα τελευταία χρόνια.
PS 1: Για τους παλιότερους συναγωνιστές, αντίστοιχη με την
http://www.bourdela.com/call-girls/girls/estella/
PS 2: 100% PSE. Δεν προτείνεται για gfe lovers.
PS 3: Προς το γραφείο. Το ύψος της Γωγώς το ψιλοδιορθώσατε (όχι ακριβώς αλλά κάνατε μια προσπάθεια και είναι θετικό). Διορθώστε και την ηλικία της Sasa, μόνο πρόβλημα μπορεί να δημιουργήσει στη κοπέλα ότι την γράφετε 30 ετών.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.187
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, sithlord και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2016
μη ξυνεις πληγες με την estella παλιοπαιδοοοοοοοοοοο Έρωτας
05 Δεκεμβρίου, 2016
Ο καλός ο καπετάνιος είναι παντός καιρού!
05 Δεκεμβρίου, 2016
@ mistris, δεν το θέλω συναγωνιστή, αυθόρμητα μου ήρθε Μεγάλο χαμόγελο .Estella, σε πρόγραμμα και συμπεριφορά για εμένα ίσως το κορυφαίο mature που έχει περάσει...
@ Nick1000, έτσι είναι φίλε...
06 Δεκεμβρίου, 2016
κανει και squirting οπως η estella???
06 Δεκεμβρίου, 2016
@ BEIN,συναγωνιστή "φίλος" της estella και εσύ Χαμόγελο, μεγάλες στιγμές...
Όχι, δεν το έχει τερματίσει αυτή ακόμα. Είναι μια πίστα πριν από την estella
10 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσκύνημα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6