Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(Ξαναγράφεται η κριτική γιατί μάλλον κάπου παράπεσε και δεν αναρτήθηκε)

Η μεγαλύτερη φαντασίωσή μου είναι να έχω δύο πιτσιρίκες γυμνές - μία ξαπλωμένη με ανοιχτά πόδια, μία στα τέσσερα να γλείφει την πρώτη και εγώ από πίσω τα απολαμβάνω τη θέα και να... σπρώχνω...

Τέλη Σεπτέμβρη η Alexa με τη Maria έκαναν την εμφάνισή τους (ημερομηνία στο περίπου) - δεν έκατσαν πολύ, πρόλαβα όμως να τις δω και να πραγματοποιήσουν τη φαντασίωσή μου. Επικοινωνία με το γραρφείο και επέμεινα να επιβεβαιώσουν πως το lesbian show που με διαβεβαίωναν περιλαμβάνει και στοματικό μεταξύ τους. Με τα πολλά μού εστάλη μήνυμα πως ρωτήθηκαν οι κοπέλες και επιβεβαίωσαν οι ίδιες (παρεπιπτόντως κάλεσα σήμερα το γραφείο για Zara και Tamara, στην αρχή με διαβεβαίωσαν για φουλ λεσβιακό και αφού επέμεινα να ερωτηθούν οι κοπέλες μου απάντησαν εν τέλει - προς τιμήν τους - πως οι κοπέλες δεν κάνουν στοματικό η μία στην άλλη).

Κόστος για 1,5 ώρα 210+210+ 30(για λεσβιακό) +30= 480 - έδωσα 500 χωρίς να πάρω ρέστα ή extra αλλά στο τέλος ήμουν ευχαριστημένος και ξέχασα να το ζητήσω... (σήμερα για Tamara και Zara μου ζήτησαν 210 +210+30 +30 +20 -για duo πλέον του λεσβιακού!!!- +20....όπως τους κάτσει...)

Alexa - καύλα: στεγνή, προκλητική φατσούλα, σώμα όπως στις φωτο, τρομερός κώλος, μικρό βυζάκι. Καλή επικοινωνία με μέτρια όμως αγγλικά.

Maria - ωραίο σώμα, ψηλότερη, στεγνό αλλά γεμάτο, μικρό βυζάκι,ωραία χείλια, μέτριο γενικά πρόσωπο.Επικοινωνία el;axisth, δε μιλάει γρι αγγλικά μετέφραζε η Alexa

Στον αγώνα υλοποιήθηκε η φαντασίωσή μου!!!

Ξεκίνησαν με τη μία να γλείφει την άλλη ενώ έπαιρνα την Alexa στα 4 - έπος! Η Alexa πολύ παθιασμένη, βαθιά γλωσσόφιλα, τρελή διάθεση, ωραία στησίματα, βαθιά πίπα.

Maria ποιο μαζεμένη, συμπαθητικό στοματικό, περισσότερο ακολουθούσα την Alexa με λιγότερη σαφώς όμως διάθεση. Σε κάποια φάση απλά υπήρχε στο χώρο... μετά σαν να ξύπνησε και συμμετείχε περισσότερο...

Εναλλαγές στάσεων και συνδυασμών με απίστευτες αναμνήσεις!!! ακόμα έχω την εικόνα της Alexa με ανοιχτά τα πόδια και να γλείφω τα ακροδάκτυλά της και εγώ αφού δοκίμασα στα 4 τη φίλη της που την έγλειφε ξάπλωσα μπρούμυτα πάνω στη Maria και χάζευα τη γλώσσα της πάνω στην κλειτορίδα της πρώτης...ααααχχχχχ.....

Απίστευτη εμπειρία, σίγουρα θα ξανάπαιρνα Alexa...τη Maria μόνο μαζί με την πρώτη γιατί κάνουν αυτό που ζητάω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
500€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.269
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, Hell Boy 29

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού