Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 231125
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υπάρχουν και δημιουργούνται συνεχώς διάφοροι μύθοι, που είτε ξεχνιούνται είτε καταρρίπτονται.
Ένας πολύ γνωστός ,πολύ παλιός , πολύ...μύθος,είναι ο μύθος της Καλής Πουτάνας.
Η Καλή Πουτάνα εκτός από Το Απίστευτο Θηλυκό,που γεννήθηκε για να ικανοποιεί τις ανάγκες,τις ορέξεις και τις φαντασιώσεις των κυρίων,έχει το +(συν) του επιθετικού προσδιορισμού που συνοδεύει τις υπηρεσίες (άλλως ειπείν την πουτανικότητα).Ιέρεια , μόνο που ο Ναός της Θεάς έχει όνομα ξενοδοχείου Χαμόγελο
Διαθέτει Καλοσύνη ,που υπερβαίνει τις συμβατικές υπηρεσίες. Έχει Δοτικότητα που συναντάται σπανίως ,όχι μόνο σε συμβάσεις χρήμα-κρέας,αλλά γενικότερα στη ζωή. Έχει χαμόγελο που δεν αντιστοιχεί στα 80 η εκατό ευρω. Είναι το "Καλή" που προσθέτει υπεραξία και καθιστά λίαν συμφέρουσα την συναλλαγή με τη Λίζα.Διοτι θα οργάσεις κατα πως σ αρέσει,αλλά θα έχεις κι αυτή την υπεραξία,που περιέγραψα πιο πάνω.Αν βεβαίως είσαι σε θέση να τη δεις και να την απολαύσεις.
Το Λιζάκι λοιπόν είναι σαν τις Ιέρειες του Ναού της Θεάς,αλλα τόχει...φυσικό,γιατι οι Ιέρειες εκπαιδεύονταν μια ζωή στην πολυεπίπεδη παροχή υπηρεσιών εκτόνωσης.
Υ.Γ.: Μου έχει περάσει απ το μυαλό οτι στις συναντήσεις μαζί της η Θεά είναι παρούσα Χαμόγελο
Υ.Υ.Γ.: Δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός...Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
118
Πόντοι:
5.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atromitos24, astatos123, THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2016
Φιλε μου καλε παρ'ολο που γνωριζω την Λιζα , δεν καταλαβα πολλα πραγματα από την κριτικη σου . Σ εμενα δεν εγινες αντιληπτος. Μηπως εισαι δυσλεκτικος ?
24 Νοεμβρίου, 2016
Επειδή έθεσες το ερώτημα στο 2ο ΥΓ, όχι φίλε μου. ΔΕΝ γίνεσαι αντιληπτός. Αυτό δεν είναι κριτική, είναι η φιλοσοφική προσέγγιση του βιβλίου "Η χαρούμενη πόρνη" της Xaviera Hollander. Για ξαναπροσπάθησε...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
24 Νοεμβρίου, 2016
OΧΙ ειναι διανοουμενος ΜαλακίαΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
24 Νοεμβρίου, 2016
τελικα υπαρχει κοσμος που δεν εχει εποικηνωνεια καθολου με το περιβαλλονΧμμμ;Εμμμμ
I5
iraklis 53
(Updated: 25 Νοεμβρίου, 2016) 24 Νοεμβρίου, 2016
Δυσλεκτικος δεν ειναι με τιποτα,απλα μου φερνει λιγο σε Συριζαιο υπουργο οικονομικων,βρε μηπως εισαι ο Τσακαλωτος?
24 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είμαι προδήλως δυσλεκτικός eriko και είναι αλήθεια ότι πολυ με χαροποιεί που το σχόλιο μου δεν έγινε αντιληπτό Χαμόγελο
24 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τσάκωσες petranto Χαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7