Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξαναείδα την κοπέλα μετά από 6 μήνες με 1 χρόνο περίπου. Την είχα ξαναδεί άλλες 3-4 φορές πιο πριν. Ξεκινάμε λοιπόν μόλις με βλέπει τι κάνεις, καιρό έχουμε να τα πούμε, κουκλάρα μου την λέω εγώ, τώρα που σε ξαναβλέπω είμαι καλύτερα κλπ κλπ. Τελειώνει ο πρώτος γύρος ο οποίο νε μεν καλός αλλά GFE όχι PSE κατάσταση (με διάφορα μην πιέζεις εδώ, εκεί, παραπέρα). Συζητάμε κανένα 10 λεπτο, που έλειπε, τι έκανε (σε σπαστά αγγλικά) της λέω έμαθες ελληνικά, μου λέει ναι ρώτα ό,τι θές, την ρωτάω τι συμβολίζει το τατουάζ, μου λέει δεν σε αφορά, γελάω και τσαντίζεται και φεύγει! Της λέω γιατί τι έκανα, μου λέει με κορόιδεψες, της ζητάω και συγνώμη αλλά παρ' όλα αυτά μου σκάει ένα φιλί, παίρνει το δωράκι της - το είχα αφήσει ο μαλάκας στο κομμοδίνο- και φεύγει (με μισή ώρα υπόλοιπο). Επομένως για εμένα μαύρο πλέον η Βαλέρια, γιατί το κορίτσι έχει περισσότερα ψυχολογικά απ' ότι εμείς. Για όσους θέλουν να την συναντήσουν (μην ζητάτε τηλέφωνο, μόνο αν σας το δώσει η ίδια) μιλάμε για μία πανέμορφη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί, δεν θα σε φτιάξει η ίδια, δεν θα ζήσεις την τσόντα, πρέπει να φτιαχτείς μόνος σου και να προσέχεις να την κολακεύεις συνέχεια. Η επικοινωνία είναι πολύ μέτρια σε οποιαδήποτε γλώσσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, doc_lin, mikelantzeloka και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2016
κακώς άφησες λεφτά στο κομοδίνο
πρώτα τρώμε και μετά πληρώνουμε
αν δεν αρέσει στις βίζιτες προσπερνάμε
23 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνώ -γι'αυτό έγραψα "άφησα ο μαλάκας στο κομμοδίνο". Δεν το ξανακάνω το ίδιο λάθος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2