Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τη δικη μου γνωμη τιμιο και γνησιο milf. Καθαρο ευγενεστατο και χαμογελαστο. Στα του αγωνα αναλογα την ορεξη του καθενα. Ως νεος την πατησα και την κριτικη μου την εβαλα στο forum στα call_girls. Οποιος θελει ας κοιταξει εκει εχω βαλει και φωτο. Συγνωμη guru την επομενη κριτικη μου θα την τοποθετησω σωστα ωστε να μη χαθει. Η κριτική είναι η εξής:

Καλησπερα. Ειμαι αρκετα νεος στο χωρο αλλα καλοςαθητης σας. Μετα απο προσεκτικες αναγνωσεις των θεματων, αποφασισα σημερα να δοκιμασω αυτοπροσωπος. Ημουν αναμεσα σε. Μαγια και αφροδιτη. Πρωτη επικοινωνία με μαγια. Πολυ καλη εντυπωση στη συνομιλια, απλη, κατατοπιστικοτατη στο τι μπορει να κανει αλλα και εξερευνητικη με το τι ηθελα. Την ξαναπηρα τηλ μετα απο δυο ωρες οπου και τις ειπα που θα συναντηθουμε. Ευκολα βρηκα τον χωρο που διατηρει. Με τηλεφωνο απο εμενα ανοιξε την εξωπορτα. Οτανμπηκα στο σπιτακι ειδα αυτο που περιμενα. Ενα milf αξιολογο το οποιο αν το εβλεπα σε καποια δεξιωση η οικογενειακη συναντηση θα με ερεθιζε. Δεν με υποδεχθηκε με αγκαλιες και φιλια αλλα με ενα μεγαλο χαμογελο.Μπηκα φουριοζος λογω λιγου διαθεσιμου χρονου απο εμενα. Πηγα κατευθειαν κρεβατοκαμαρα και γδυθικα σε χρονο μηδεν. Μου ζητησε να χαλαρωσω και να κανω ενα ντουζακι οπου και εκανα. Πεντακαθαρο μπανιο, προσφερει παντοφλιτσες και αρωματισμενη πετσετα. Οταν βγηκα την βρηκα στο κρεβατι ξαπλωμενη με το κορμακι που με υποδεχτηκε. Της ζητησα να γδυθει και να αρχισει να χαιδευει τη γατουλα της και εγω να την κοιταω. Την αφησα ετσι περιπου στα 10 λεπτα και εγω θεατης. Στο καπακι επεσα απο πανω της και τις δαγκωνα τις ηδη τσιτωμενες καγκελο θηλες. Εβαλα δαχτυλακι απο κατω και ηταν μουσκεμα. Με μαεστρια με γυρισε ανασκελα οπου ξεκινησε στοματικο μεχρι πνιγμου της. Πριν χυσω τις ζητησα τον σκουφο και την εβαλα απο πανω. Ετσι συνεχισαμε. Ηταν καβαλα και τριβωτανε και της εδινα εγω τον ρυθμο. Κατα την ιππευση εγινε το προσωπο της ροζουλι και φωναξε ενα χυνωωωωωω. Τοτε της ειπα να ρθει απο κατω εκεινη. Της εβαλα τα ποδια στους ωμους μου και βαραγα αγρια. Λογω τριξιματος του κρεβατιου αλλαξαμε θεση και συνεχισαμε. Κατα το σφυροκοπημα εχυσα. Εκανα ντουζακι και ξαπλωσαμε. Τοτε πιασαμε κουβεντα για διαφορα μεχρι που με ρωτησε πως την βρηκα. Η συνεχεια της κουβεντας δεν ταιριαζει με την παραπανω περιγραφη. Για μενα ειναι ενα milf αξιολογο για τους λατρεις του γνησιου αυτου ειδους και οχι των δηθεν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, Ntiknik, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2016
γεια σου φιλε...... φωτο δικια της εννοεις? που ακριβως θα την βρουμε?
16 Δεκεμβρίου, 2016
Ξέρουμε πότε γυρίζει; Την παίρνω τηλέφωνο κάμποσο καιρό τώρα και δεν απαντάειΛύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2