Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Call-Girls 14581
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Για να κλεισεις ραντεβου στελνεις το μεσημερι στις 13:30 μηνυμα και απλα περιμενεις την απαντηση,η οποια αμα ο αλλος ειναι λογικος ανθρωπος και θελει να δουλεψει,σ'απανταει το πολυ σε μιση ωρα Εμμμμ απο το εν λογο βουρλο εγω πηρα απαντηση στις 20:20 το βραδυ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Σαν καλος μ@λ@κ@ς αντι να την πω αμε στο διαλο ρε κοπρια,εκατσα και συνεχισα την κουβεντα και εκλεισα ραντεβου για το βραδυ Μαλακία
Σκαω μυτη στο ξενοδοχειο του FILOXENOYMENOY και ξαναστελνω μηνυμα για να μαθω το δωματιο Χμμμ;
Το βουρλο με γραφει γι'ακομα μια φορα αλλα εγω ο μ@λ@κ@ς παλι εκει να επιμενω!!!
Τελικα μαθαινω το δωματιο(μιας και πριν εμαθα ολο το ξενοδοχειο και τους γυρο χωρους)και σκαω μυτη εξω απο την πορτα και χτυπαω Σπασίκλας
Μου ανοιγει ενα κοντο πλασμα με αλληθωρα ματια,ξανθα μαλλια και τατουαζ οτι να ναι στο σωμα της ολο
Α και τα βυζια φορα παρτιδα,σιγα τα βυζια βεβαια,κρεμαστα ειναι 1,5-2 το πολυ σε νουμερο Money Mouth
Μου λεει γεια σου ειμαι η Ρια,λεω γεια σου εγω ειμαι ο .....,σιγουρα εισαι η Ρια λεω γιατι στο λαιμο σου γραφει ***** το κρεμαστο που φορας Χμμμ;
Οχι η Ρια ειμαι,λεω οκ και γω ο Αμστρονγκ ειμαι αλλα δεν το ξερω ακομα Κουλ
Τα λεφτα μπροστα!!!
Το δωματιο σκοτεινο,η τηλεοραση επαιζε μαλακιες,ουτε καν τραγουδια Κεφάλι σε τοίχο!
Ο δισκος με το φαγητο πανω στο κεντρικο τραπεζι,ελεος ρε βουρλο ο πελατης ερχεται για να σε γαμησει οχι για να φατε μαζι!!!
Στα του αγωνα τωρα,καλο ειναι να βγαλει απο τις υπηρεσιες της κατι Deepthroat,A-rimming και κατι Kissing γιατι δεν τα κανει ουτε στα ονειρα της!!!
Ολη την ωρα επαιζε με το κινητο της,εβλεπε ποιος εκανε κανενα λαικ στη χθεσινη φωτο απο το Μαρκιζ-Μπεντρουμ-Ντογκς και χαμογελουσε σαν χαζο 15αχρονο κοριτσακι Μαλακία
Οπου εβλεπε καθρεφτη κοιτουσε τον κωλο της το ψωνιο και με λιγα λογια νομιζει οτι σου κανει χαρη που τη γαμας(δεν μπορει να καταλαβει οτι εχει παρει 100ε ποιο πριν)
Φιλια ουτε να το σκεφτεις,παλι καλα που ηταν πεντακαθαρη,που τα πηρε στο στομα και λιγο εσωσε την κατασταση αλλα δεν αρκει αυτο μανταμ,η θα δουλεψεις η αλλιως πανε να ξεσκατωσεις κανενα γερο...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
216
Likes:
17.286
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, VAGGELIS VARVATOS, sithlord και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2016
Ειχες κεφια οταν την εγραφες!χχαχχαχχαΜεγάλο χαμόγελο
13 Νοεμβρίου, 2016
Και να σκεφτεις οτι στα στουντιο που δουλευε Αθηνα μεχρι δωρα της πηγαιναν τα ζωα Μαλακία
13 Νοεμβρίου, 2016
εγω της ειχα παει δωρο εναν δονητη με καρδουλες γυρω γυρω
K
kostasasximos86
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3