Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον η στραβος ειναι ο γυαλος η στραβα αρμενιζουμε έλεγε ο παππους μου και ειχε δικιο, γιατι οταν διαβαζεις κριτικες απο εμπειρους παικτες περιμενεις τουλαχιστον να παρεις το 70-80% αυτών που διαβασες αφού ειναι δεδομενο πως ενα 20% των κριτηριων και των στανταρτς αλλαζει απο πελατη σε πελατη και απο συναντηση σε συναντηση.
Το να λαμβανεις ομως κατω του 50% υπηρεσιες αυτων που περιγραφονται σε κριτικες τοτε μου προκαλει εντονο αίσθημα κνυσμου στο τριχωτο της πανω κεφαλης μου Χμμμ;

Και εξηγω λοιπον: Η κοπέλα μπήκε φουριόζα και ευθυτενης στο δωματιο δινοντας μου απο την αρχή την αίσθηση της βιασυνης.
Τωρα γιατι ηταν βιαστικη στο πρωτο της ραντεβου στις 2.30 το μεσημερι μονο η ιδια το ξερει.Ισως να την ειχε κοψει λιγουρα στο δρομο μεσημεριάτικα ,ίσως την σηκωσα απο τον πρωινο καφε της δεν γνωριζω, αυτο ομως που γνωριζω ειναι πως ειχα αφήσει ηδη το αντιτιμο στο κομοδινο μετα φιλοδωρήματος περιμενοντας να δω την κοριτσαρα των περιγραφων με το λαγνο περπατημα Μαλακία
Η Αννα λοιπον ειναι μια κοπελα με σωματοτυπο οπως ειπα ευθυτενη τσολιαδίστικο στο 1.72-1.75, πειραγμενη μυτούλα που δεν την κολακευει, μπορει και λιγο μποτοξακι ,λεπτη μεση, μακρια ποδια και στητο κωλο ,αυτο που λεμε ψηλοκαπουλη χωρις κυταριτιδα και περιτά κιλα...α ναι και πατουσα νούμερο 40-41, αυτο για τους ποδολαγνους να ειναι προετοιμασμενοι αν πανε για ποδομαλλαξεις...
Σαν χαρακτηρας μου φανηκε αρκετα έξυπνη και ντρόμπρα ίσως λίγο παραπάνω απόσο χρειάζεται σε αυτη την δουλειά.
Μετα το μπάνιο ερχόμενη στο κρεβατι κραταγε ενα μπουκαλι στο χερι και τραβωντας μου την πετσετα αρχισε να μου ψεκαζει τον πούτσο (αχαχχαχαχα) κρατηθηκα να μην γελασω αφου και η επόμενη ατακα της ηταν ξεκαρδιστικη :
-wow king size , μου κανει
Σκεφτηκα πως δεν εχω δει τον busterd να γραφει στο thread για τους μικροτσούτσουνους και το προσπερασα ως χιουμορ εκ μέρους της...
Μετα τον ψεκασμο (τελικά όντως μας ψεκαζουν τωρα εχω και αποδειξεις) έπεσε με ορμη στην πίπα χωρις να ασχοληθει με τιποτα άλλο ...
Η ορμη που άρπαξε το πουλι μου στο στομα της μπορει να συγκριθει μονο με κατι πελαργούς στον αστερα βουλιαγμενης που βουτανε στην παραλία να τσιμπισουν καμια πατατα που τους μυρισε απο τα fridays .
Με αυτα και με τ'αλλα της λεω να κανουμε 69 ,μου απανταει later! Ωπα λεω μεσα μου θα δω μεγαλο εργο μαλλον και για αυτο ας μην βιαστω να βγαλω συμπερασματα...
Σε λιγο επανηλθε με δευτερη ερωτηση κρισεως:
-you want hard,fast or slow?
Λεω πιασε ενα με απ'όλα χωρις κρεμυδι...
Δεν καταλαβε μαλλον ,αλλα δεν της αφησα αλλα περιθώρεια την βούτηξα απο την μεση και την γυρισα σε 69 ...
Αγνοήσα κατι please no please no, και την τοποθετησα στο στομα μου να δω αυτο το μουνι που σταζει ρε παιδια μολις το αγγιξεις ...
Πρεπει να εγλυφα κανα 5λεπτο και ακτος απο κατι αναρθρα μμμμ δεν έπεφτε σταγονα...
Λεω δεν γαμιεται θα παιξω για την παρτυ μου... την γυριζω ανασκελα να της παιζω το αιδοίο και αυτη να μου κραταει το πουλι σαν να θελει να αλλαξει ταχυτητα.
Γυριζω κοβω μια καπότα με τα δοντια την φοράω ,ακουω κατι σου τοπα γω οτι εισαι big και τετοιες ανοησίες ,την γυρίζω στο πλαι να μην την βλεπω και την αρχιζω στις γρηγορες και τις σφαλιαρες στα καπούλια όπως πολυ σωστα ειχαν συστησει οι συναδελφοι γαμίκοι.
Εκει ακουσα την πρωτη αληθινη κραυγη.
- Σ'αρεσει να σε σφαλιαριζω την ρωταω, yes μου λεει
Και δως του αντε ντει γαιδαρακο ντει να ανεβουμε την ανηφορα...
Την γυριζω στα τεσσερα ξανα τα ίδια και πιο δυνατα και να γουσταρει τα αχ και ουχ ,αρχισε να παιζει και την κλειτορίδα της οπότε ακουω ενα STOP!
Ωπα λεω 20' πηδιόμαστε τι έγινε τώρα και σφυριξε φαουλ?
-Period μου κανει...
Λεω ε?
- My period ,blood oh my God μου ξανακανει ,πιανει το κινητο και αρχιζει κατι Ρωσικα...
Ρε τι παθαμε λεω μεσα μου με το πουλι στο χερι μειναμε παλι...
Φευγει παει πλενεται της λεω σε απταιστα ρωστικα:
- stop rabota go home (γενικα το εννούσα)
- yeeeees μου κανει το ζωον και ντυνεται (εγω εντελως στο μουνι της γενικα)
- σου αφησα το δωρο στο τραπέζι της ξαναλεω και βγαζει ενα δεκαρικο ρεστα απο την τσεπη της.
- Οκ κρατα τα της κανω δεν πειραζει αλλα (προς τιμην της) βαζει μια φωνη και μου λεει ΤΑΚΕ ΙΤ !
Οk λεω μην βαρας κοπελια ,τα μαζευω και τον πούλο ...

Συμπερασμα : Μαγκες αν ηθελα να βαραω ψηλοκαπουλα θα γινομουν αναβατης σε ιπποδρομο η το πολυ πολυ λογω αν δεν με περνανε λογω υψους γελαδαρης στις μικρες φαρμες της ΔΕΛΤΑ.
Αντε μη σας αρχισω στα μπινελικια με το καθε ζωον που πλασαρετε ως bimbo με σαραντα νούμερο παπούτσι κρυφογκεουλες...

Να μαστε καλα να γαμαμε και αν τα νευρα γίνονται τσατάλια να γραφουμε καμια κριτικη να εκτονονώμαστε γιατι σε αυτη την ηλικια υπαρχει και ο κινδυνος εμφραγματος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., ILIAS1339, Kaloeros και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2016
Τελικά τι ΕΣΣΟ ήταν η "κοπέλα";
P
px75
08 Νοεμβρίου, 2016
-you want hard,fast or slow?
Λεω πιασε ενα με απ'όλα χωρις κρεμυδι...

χαχαχαχαχαχα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
K
kostasasximos86
08 Νοεμβρίου, 2016
εχω πεσει κατω από τα γελια .ΘΕΟΣ!!Προσκύνημα
Μετα λες εμενα σαβουρογαμη , και σαβουρογαμηδες και τις κανουν θεες
Καπέλο
08 Νοεμβρίου, 2016
"Η ορμη που άρπαξε το πουλι μου στο στομα της μπορει να συγκριθει μονο με κατι πελαργούς στον αστερα βουλιαγμενης που βουτανε στην παραλία να τσιμπισουν καμια πατατα που τους μυρισε απο τα fridays ." κλαμα μαλακα μουυυυυυυυυυυυυυυ Ναι!Ναι!
09 Νοεμβρίου, 2016
[quote] αυτη να μου κραταει το πουλι σαν να θελει να αλλαξει ταχυτητα.[/quote]
Καλά που δεν πάτησε συμπλέκτη με τις ποδάρες της!!!

Άψογη κριτική και με γλύτωσε από τη δαπάνη διότι ετοιμαζόμουν γι'αυτήν...
10 Νοεμβρίου, 2016
...και πολλά της έβαλες από βαθμολογία....Money Mouth
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6