Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερομηνια δεν ειναι η σωστη το ραντεβου εγινε περιπου πριν ενα μηνα αλλα αυτο νομιζω δεν ενδιαφερει και κανενα...

Περιμενοντας λοιπον και εγω με τη σειρα μου το τηλεφωνο απο τη Ναγια, και περνωντας οι μερες και οι μηνες, καποια στιγμη ενα φθινοπωρινο πρωινο εμφανιζεται στο ινμποξ μου το μηνυμα με το τηλεφωνο της Ναγιας!!!!Χαρας ευαγγελια!!!μετα απο μια εβδομαδα κλεισαμε το ραντεβου στον πριαμο στο παγκρατι...εδω να κανω μια παρενθεση και να πω οτι το ξενοδοχειο ειναι αθλιο αλλα εκει μπορουσε η κοπελα εκει κλεισαμε....προτιμαω μπιλ οπως και εκεινη οποτε την αλλη φορα στο μπιλ για να ειμαστε κομπλε!!!

Παιρνω δωματιο κανω μπανιο και περιμενω να δω αν οτι εχουν πει ολοι οι προηγουμενοι συναγωνιστες ειναι αληθεια....εεεε μολις ανοιξε η πορτα καταλαβα!!!μιλαμε για γυναικα!!!με οτι αυτο συνεπαγεται η λεξη!!!ειναι ομορφη εχει σωμα πολυ καλο και εχει μια αυρα εξαιρετικη!!!σε συνεπαιρνει αμεσως μολις την δεις....μετα απο τις απαραιτητες συστασεις και κανα δυο μαλακιες να σπασει ο παγος μπαινει για μπανιο....οση ωρα κανει μπανιο σκεφτομαι εδω ειμαστε...θα πεσει τρελο γαμησι!!!!εεεε και παλι δεν διαψευστηκα!!!

Βγαινει απο το μπανιο μονο με το σουτιεν ξαπλωνει στο κρεβατι και ξεκινανε χαμουρεματα για το σχετικο ζεσταμα....μετα αναλαμβανει δραση εκεινη πηγαινοντας στα κατω πατωματα....εεε τι να πεις!!!πιπα απο αλλο πλανητη!!!ξεκιναει το γλυψιμο απο πολυ χαμηλα (δεν τη αφησα να γλυψει κωλο αν και το γουσταρει απο οτι καταλαβα) και φτανει στον πουτσο....γλυψιματα, φτυσιματα, deepthroat, φιλια στον πουστο και παιχνιδια με την γλωσσα και το piercing που εχει!!!!ο πρωτος γυρος ειχε μονο πιπα καθως ηταν τοσο καλη που της ειπα συνεχισε μεχρι που εχυσα στο στομα της....την γουσταρει πολυ την πιπα και της το ειπα και μου απαντησε "πως αν δεν παρεις μια καλη πιπα στον αντρα τι σοι γυναικα εισαι???πως θα καυλωσει ο αντρας??"...τι να λεμε τωρα!!!

Παμε για μπανιο βγαινουμε και αραζουμε στο κρεβατι...λεμε διαφορα περι ανεμων και υδατων για δουλειες την ζωη και αλλα θεματα παιζοντας μου ταυτοχρονα τον πουτσο...μολις βλεπει οτι αρχιζω και "ανταποκρινομαι" μου λεει σειρα σου τωρα να με ικανοποιησεις....μην αγχωνεσαι της λεω αυτο ειχα σκοπο!!"μου αρεσει να με γλυφουν μου λεει θα σου πω πως θα με κανεις να χυσω"...οκ της λεω και ξεκιναμε!!!επεσε τρελο γλυψιμο μεχρι που εχυσε....και μετα απο αυτο ξεκιναει ο αγωνας!!!εγιναν απιστευα πραματα....γαμησι σε διαφορες στασεις..και σε στασεις που αρεσουν σε μενα αλλα και σε στασεις που αρεσουν σε εκεινη!!!γαμησι στο κρεβατι στον καναπε στην καρεκλα παντου!!!η δευτερη καταθεση ηρθε στα τεσσερα μετα απο σφυροκοπημα αρκετο...

Ξαναπαμε για μπανιο ξανα κουβεντα για διαφορα μεχρι που λεει ελα να παιξουμε αλλη φορα!!!ξεκιναει παλι τρομερη πιπα βαζω καποτα και ξεκιναμε παλι στα 4...δεν εχυνα και μου λεει ελα να κατσω πανω σου γιατι εχω καυλωσει και θελω να τριψω το μουνακι μου για να χυσω!!!λεω οκ καθεται πανω μου καιχτυπιεται σαν τρελη μεχρι που χυνει...δεν θα σε αφησω ετσι μου λεει και βγαζει την καποτα και ξεκιναει παλι πιπα μεχρι να χυσω!!!κωλο δεν πηρα αλλα τι να τον κανω ρε μαγκες ειχα αποζημιωθει!!!ΜατάκιΜατάκι

Συμπερασματικα θα πω πως η Ναγια ειναι μια κοπελα που γουσταρει τρελα αυτο που κανει!!!καυλωνει μονη της, χυνει, σου ζηταει να χυσει!!! και κανει τα παντα για να βγεις απο την πορτα αλλος ανθρωπος!!!Πιστευω πως μπορει να υποστηριξει και GFE και PSE αλλα μαλλον το PSE της ταιριαζει περισσοτερο!!!

Αυτα απο μενα...περασα τελεια και θα την ξανασυναντησω σιγουρα!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Καλα γαμησια μαγκες!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, tomas3, aaa1980 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2016
Ό,τι και να πούμε είναι λίγο...Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
03 Νοεμβρίου, 2016
Φίλε πρόσεχε για το που θέλει να συναντηθείτε γιατί στο Viber φορτώνει απότομα και μπορεί ξαφνικά να βρεθείς σε Blacklist...
( έτσι διακόπηκαν οι "διπλωματικές" μου σχέσεις με Nagia)
B
Boldoras
03 Νοεμβρίου, 2016
το τηλ της πως μπορω να το βρω?Ναι!
04 Νοεμβρίου, 2016
Ωραίος...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4