Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έφτασα αργά το βράδυ στην Αθήνα και αφού πήρα μερικά τηλέφωνα δυστυχώς η τύχη δεν με βοήθησε. Αποφάσισα να πάρω τηλέφωνο το γραφείο. Ρωτάω πόσες κοπέλες είναι διαθέσιμες. Δυο μου λέει η κοπέλα. Η bianca και dani. Επιλέγω την dani. Πηγαίνω στο Lacoba και η κοπέλα δεν αργεί να έρθει. Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια κοπέλα που μοιάζει στις φωτογραφίες αλλά σίγουρα το πρόσωπο έχει δεχθεί επεξεργασία. Ούτε φιλί ούτε χαμόγελο.... μπαίνει μέσα και με ρωτάει αν θα μπω πρώτος εγώ η αυτή στο μπάνιο . Κατάλαβα λέω. Η καλή μετά από το πρωί φαίνεται. Κάνουμε μπάνιο εύχεται στο κρεβάτι με μια απαθια. Την ρωτάω αν είναι κουρασμένη μου απαντάει όχι. Βγάζω την πετσέτα και αρχίζει μια μέτρια πίπα. Περνάει το προφυλακτικό ανεβαίνει πάνω στο κανάλι μου και την αρχίζω στο σφυροκόπημα. Το μουνακι της ήταν πολύ στενό και είχε ωραία αίσθηση. Είχα ξενερώσει τόσο πολύ με την συμπεριφορά της που της ζήτησα να φύγει μόλις τελείωσα. Παιδιά μακρυά και μάλλον έμαθα ότι πρέπει να είμαι πιο οργανωμένος αν δεν θέλω να κλαίω τα λεφτά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
loutsos21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
394
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NOTIS47, Iso13, zeljko

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2016
οφείλω να ομολογήσω ότι η συμπεριφορά της σε αντίθεση με τη πρώτη φορα έχει αλλάξει....ωραίο κορμί...αλλα παγερή απάθεια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1